Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém
2018. április 28.

Glamour kuponnal vettem, nagy reményeket fűztem hozzá. Nem rossz, de többet vártam tőle ennyi pénzért. Citronella szaga van, ami számomra nem túl kellemes. Hidratál, de egyebet nem csinált véleményem szerint. Egy tégellyel elhasználtam, a teljes árát nem éri meg,

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam
2018. április 28.

Sűrű, nehezen felszívódó krém, emiatt csak éjszakára tudom használni. Jók az összetevői, különösebb illata nincs,az én bőrömet nem csípi, nem irritálja. Szem és száj körüli bőrre egyaránt használom. Reggelre beszívódik, de a ránctalanító hatását eddig nemigen tapasztaltam.

Balea Kräuterbad Lavendel

Balea Kräuterbad Lavendel
2018. április 28.

Nagyon jó illata van, egyik kedvenc habfürdője a családnak. Már többször újravettem.

Balea Málna & Licsi Testápoló

Balea Málna & Licsi Testápoló
2018. április 28.

Nagyon finom az illata, jól az állaga, könnyen beszívódik. Kiadós is. Ár-érték arányban kiváló.

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2017. október 26.

Nagyon kedvelem ezt a testápolót, kellemes az illata, jól beszívódik, hidratál. Könnyű, nem zsíros.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2017. október 26.

Nagyon jó termék. Világos bőröm van, nekem a 102-es árnyalat teljesen bevált. Szépen fed, nincs maszkhatása és valóban tartós, nálam reggelről estig kibírja, Egy kis púderrel fixálom. Nagyon kellemes viselet. Most fogyott el, Joy napokon féláron újraveszem. Így az ára is nagyon barátságos.

Alverde Szem Alatti Korrektor

Alverde Szem Alatti Korrektor
2017. október 26.

Sajnos nekem nem vált be. Többször nekifutottam, hátha bennem van a hiba. De nem! Nem lehet szépen eldolgozni, apró csomókban lepereg, ha mégis sikerül valamennyire felvinni, nem fed rendesen. Az adagolója sem túl praktikus. Ha 1-2 hétig nem használom, kemény kukac formájában jön ki a tégelyből. Véleményem szerint semmire se jó. Pedig szeretem az Alverde termékeket.

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém
2017. október 26.

Jó az állaga,könnyen beszívódik, jól hidratál. Ránctalanító hatást eddig nem észleltem. Az ára kissé eltúlzott, de különféle akciók keretében érdemes beszerezni és kipróbálni.

Rimmel Royal Blush

Rimmel Royal Blush
2017. október 23.

Ez az első krémpirosítóm, a Majestic Pink árnyalatot vettem meg 50%-os kuponnal. Meg vagyok vele elégedve, ujjal viszem fel, a végén még ecsettel eldolgozom. Természetes hatású, minimális mennyiség kell csak belőle, sokáig ki fog tartani. Csomagolása praktikus, kis helyen elfér.

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával
2017. október 23.

Nem habzik, de ez nem is baj, jók az összetevői. De az íze! Finoman szólva, nem kellemes. Nincs frissesség-tisztaság érzete az embernek utána. Ráadásul az ára is borsos. Egy tubussal elhasználtam, alig vártam, hogy elfogyjon. Nem hiszem, hogy újra veszem.