Zsu23

Regisztráció dátuma: 2021. február 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lift 9+

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lift 9+
2021. február 19.

Mindig úgy voltam vele, hogy szőkítő-szőkítő, ninc sköztük különbség, úgyanúgy roncsolni fogja a hajam. Mekkorát tévedtem! Ég és föld a különbség eközött, meg mondjuk a Kallos szőkítője között.
4-szer(!!!!) szőkítettem vele az eleve szőkített hajamat, és konkrétan semmi, az utolsó után éreztem, hogy kicsit szárazabb a hajam. A saját oxijával használtam (2 és 6%-os) ami megint csak wow, semmi büdös oxiszag, kb olyan mint egy balzsam. Soha többet nem használok más szőkítőt.
és bár borsos az ára, de nagyon sokáig elég.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2021. február 19.

Nem rossz, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, de őszintén szólva, szerintem nem csodaszer, legalábbis 2000 ft-ért szerintem nem tud többet, mint az 500 ft-os társai. (nekem talán egy picit még túl puha is)
De mivel tökéletesen teszi a dolgát, megkapja a 4 csillagot.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2021. február 19.

Nem tudom, hogy szemhéjtushoz milyen, mert én a szemöldökömhöz használom, de ahhoz a legjobb ecset amit próbáltam.

Essence Eyebrow Brush

Essence Eyebrow Brush
2021. február 19.

Én nem igazán szeretem ezt az ecsetet, túl vastag, hamar elállnak a szőrök, valahogy mindig nagyon természetellenes lesz tőle a szemöldökön. Én az essece eyeliner ecsetét sokkal jobban szeretem erre a célra használni :D Ezt azért a szemem alá szemfestéket felvinni használom, szóval nem teljes pénzkidobás, de szerintem nem éri meg megvenni.

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet
2021. február 19.

Nagyon szép színe van (végre egy barna, ami nem vörös!!!) szerintem tartós is, a tükör benne nagyon praktikus. A kis ecsetet hozzá nem sűrűn használtam, de egyébként az is meglepően jól szuperál.

Essence Easy Brush Liner

Essence Easy Brush Liner
2021. február 19.

Szerintem szuper, szép fekete, minimálisan kopik és nagyon könnyű vele dolgozni.

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2021. február 19.

Egyszerűen imádom ezt a rúzst, már nem is tudom hanyadszorra vettem újra a 09-es árnyalatot, számomra ez a tökéletes piros. Nem szárít, krémes, de mégis az egész napos evés-ivást túléli, mindezt 800 ft-ért. Ja, és még ha le is kopik, az szép egyenletes, és könnyű újrakenni.
Viszont úgy láttam, mintha kivinnék a forgalomból, nagyon remélem, hogy nem, nincs kedvem új tökéletes vörös rúzst keresni :D

Nature Box Mandulaolaj Kézkrém

Nature Box Mandulaolaj Kézkrém
2021. február 19.

Ajándékba kaptam, szerintem nagyon jó kis kézkrém, könnyed, gyorsan beszívódik és nagyon finom az illata. Viszont extrém száraz kezekre nem ajánlom, szerintem ahhoz nem elég ez a krém. (aztán ki tudja, mert elég sűrű) tőlem mindenesetre megkapja az öt csillagot, mert ez az első kézkrém, ami nem idegesít miután felkentem, és érzem a különbséget, amikor nem használom.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. február 19.

Jó a fedése, nem oxidálódik az arcomon, száraz bőrön sem csúnya, én nagyon szeretem :)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2021. február 19.

Engem nagyon megleptek a frissebb negatív vélemények. Én ugyanis imádom ezt a festéket, és semmi különbséget nem vettem észre a minőségében, pedig két éve használom. Tartós, nem roncsolja a hajamat, a kókuszoshabcsók árnyalat pedig valami csoda volt, eddig semmilyen hajfestékkel nem sikerült szép hamvas szőkét elérnem (professzionális termékkel sem).
A bara árnyalatok elsőre valóban kicsit sötétebbek, de egy-két hajmosás alatt ez a sötét kikopik, amit én szeretek, mert sokkal tartósabb a végeredmény. A balzsam, amit adnak hozzá pedig nagyon jó, kár, hogy nem forgalmazzák külön :(