zsu80

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Equilibra Arckrém Aloe Verával

Equilibra Arckrém Aloe Verával
2019. április 13.

Furcsa hogy csak nekem okozott problémát. Szeretem az aloe verát és a természetes kozmetikumokat, ezért vettem meg. Bár vegyes a bőröm, fénylik sokszor, télen elég száraz. Nekem kissé nehéz, túl sűrű állagú. Használat után reggelre volt 1-2 kicsi pattanásom, ami egyébként szinte soha. Gondoltam véletlen lehet. De legközelebbi használatnál is előjött egy. Így inkább óvatosan, ritkán használom, ha nincs másnap fontos programom. Egyébként várható is volt, a benne levő mandula olaj nekem lehet hogy eltömíti a bőröm.

Equilibra Aloe Napvédő Krém SPF20

Equilibra Aloe Napvédő Krém SPF20
2019. január 28.

Nyáron arcra vettem, mert testre kissé gyengébbet használtam ami zsírosabb is volt. Nagyon jó, elsőre picit nehéznek tűnt, de jól beszívódik, és a védelmen túl, mintha táplálná, selymesebbé is tenné a bőrt. Arcra napvédőként ideális.

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2018. március 29.

Nekem se jött be annyira ez a csúszós állag, de ma kevertem bele kb. fele-fele arányban kávézaccot hogy radírozzon, teafaolajat hogy jobban tisztítson és egy kis argán olajat hogy tápláljon. Bár ez így már egy új házi kozmetikum lett, szuper puha és tiszta lett a bőröm.

Biopoint Speedy Hair Spray

Biopoint Speedy Hair Spray
2018. január 28.

Kb. egy évvel ezelőtt a fodrász túl rövidre vágta a hajamat, ezért rögtön kerestem valamit amivel helyrehozhatom. Naponta 2x fújkáltam, de semmi extra... még hónapok múlva is igen rövid maradt a hajam. Bár lehet hogy csak úgy tűnt, mert tényleg rendesen meg lettem nyírva.

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam
2018. január 28.

Nem otthon mostam hajat a saját samponommal, így egy alkalommal ezt találtam a hajmosáshoz Head and shoulders samponnal kombinálva, nem tudom a kettő közül melyik volt olyan jó hatással a hajamra, de sokkal selymesebb, puhább lett mint az otthoni saját samponos mosás után. 4 csillag, mert nem tudom hogy ez vagy a sampon volt-e ilyen ügyes.

Dermaflora Sensitive 0% Deo Stick

Dermaflora Sensitive 0% Deo Stick
2018. január 28.

Akciósan vettem a Rossmannban kb 500 forintért, de azért amennyit tud, még ez is túl sok. Mivel nyáron a minden mentes Equilibra aloe dezodorom kiválóan teljesített, gondoltam télen, passzívabb időszakban is jó lesz egy alumínium mentes... hát nem. Alig végzek fizikai aktivitást, erősen izzadok amit nem úgy veszek érze hogy folyadékot vesztek hanem a szagon... ami kirívóan erős ettől a dezodortól. Többé nem veszek ilyet.

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával
2018. január 28.

Nyár közepén, júliusban vettem egy ilyen dezodort, akkor készültem egy munkára egy hotelben ahol emberek között kellett egész napos fizikai munkát végezni, pakolászni, kilométereket járkálni 40 fokos melegben, persze jólöltözötten, fehér ingben. A biztonság kedvéért vettem egy Dove alumíniumos dezodort is, de azt használva " szagos" voltam pár óra után, ezzel viszont annak ellenére hogy nem bíztam benne mert természetes, sokkal jobban teljesített, egész nap után sem volt semmilyen szaga az ingemnek. A természetes izzadást pedig valamennyire átengedte, de ez a dolga. A legjobb amit ilyen kemény körülmények között teszteltem, és kiválóan teljesített. Ezen felbuzdulva, mivel ezt nem találtam, de akciósan volt Dermaflora Sensitive 0% azt vettem meg, de nyomába sem ér, nem jó semmire.

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2018. január 28.

Nincs különösebb problémám a hajammal, a töve zsíros, a vége szárazabb, időnként hullik. Különösebb ápolás nem kell neki, nem festem. De vártam volna ennyiért valami extrát, amit pl. akkor éreztem amikor egyszer head and shoulders sampont majd gliss kur balzsamot használtam, sokkal selymesebb volt utána. Ez után semmi extra, ápolt, kifésülhető haj, mint egy sima balzsam után.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2017. november 11.

Vékony szálú, sima természetes szőke hajam van. Mindig kevés és vékony szálú volt, de jó ideje hullott, nyáron munka miatt miatt pedig szinte egész nap szoros copfba kellett fogni és csatokkal letűzdelni, ami úgy éreztem még inkább károsította. Augusztusban vettem ezt a sampont, majd még egyet, amitől nekem is sok babahajam lett, de még mindig van olyan rész ahol ritkás. E szempontból elégedett vagyok vele, de az utóbbi időkben az én fejbőrömet is irritálja, most már szüneteltetnem kell, mert teli van viszkető sebekkel és hámlásokkal. Egyszer nem használtam balzsamot, akkor nagyon szárította a hajam, egyébként midig bőségesen kell rátenni emiatt. Elégedett vagyok a hajnövesztő hatásával, sajnálom hogy én nem tudom tartósan használni, még van mit sűríteni a hajamon, végre először nem lelapult.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2017. március 28.

Szeretem az illatát, és utazáshoz praktikus a korong sampon, de nekem új hajam nem lett tőle, viszont irritált, sebes lett a fejbőröm a használatától.