Zsu92

Regisztráció dátuma: 2020. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2021. március 21.

Borzalom. Extra száraz bőrömön egy óra alatt kenődik.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. február 27.

Megdöbbenve tapasztaltam, hogy nem írtam még review-t, pedig évek óta használom.
Sokan említik, hogy kukacosodik. Nekem is kukacosodott az elején, aztán szérumot és hidratálót cseréltem és bamm megoldódott. Bármelyik TO szérum alatt borzalmasan kukacosodott, mert szerintem a legtöbbnek nincs könnyed vizes állaga, még a vizes bázisú szérumaik is nehezek. C-glow-val működött és Cerave moisturizinggal, NMF-et nem viselte el maga alatt. Szóval érdemes kísérletezgetni. Így az első réteg szuper, a másodikkal már látszódik a fehér maszk hatás.
Sötét pólókat megfogja, de mosással kijön a fehérség.
Életemben nem égtem le vele, se pattanást, se mitesszert nem gyárt szerencsére ellenben az összes fényvédővel amit valaha használtam. Szépek az összetevői is.
Csak szempillaspirált használok és max pirosító, így nem tudom mennyire lehet valójában rásminkelni. A pirosítóval nincs gond.
Összesen négy csillagot adok neki. Ennél jobb arcra való fényvédőt még nem sikerült találnom.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2021. január 8.

Meglepődtem egy-két válaszon, hogy mennyire nem jött be sokaknak a termék. Az elején én is azt hittem, mert felkentem reggel vártam a csodát és csak nem akart érkezni. Sőt, még a fényvédő is szanaszét kukacosodott rajtam meg az egész ilyen kellemetlen ragadós érzéssel töltött el.
Aztán úgy gondoltam, hogy estére kipróbálom, mert a reggeli rutin amúgy is jobb, ha egyszerűbb (c vitamin+ hidratáló+fényvédő és kész).
Szóval felkentem estére és még megküldtem egy jó adag LRP cicával na így igazi game changer lett belőle! Szépen hidratál, feltölt, ahogy azt kell. Ár miatt 4*

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2020. december 28.

Télen szoktam használni ha nagyon nagyon száraz már a bőröm. SOS kezelésnek szuperül működik, de csak estére, mert olajos lesz tőle az ember feje. LRP cicát szoktam utána tenni

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. december 28.

C glow után használom reggel és LRP anthelios előtt. Nagyon szeretem, szépen hidratál, nem irritál, nem képez komedokat. És szerencsére nem potyog a naptej tőle (TO NMF-jétől nekem kukacosodott az anthelios).

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. december 28.

A "semmi extra" hidratáló. A vízhiányos bőrömre nekem kevés lenne, a TO squalane reti után szoktam használni, mert az alapvetően olajos már. Ára kedvező. Nagyon száraz bőrűeknek szerintem ez kevés, de még csak a "sima" száraz bőrűeknek is szerintem. Irritációt, mitteszert nem okozott, pedig legtöbb hidratáló nekem mindkettőt szépen előhozza egyszerre. Reggel naptej alá nekem nem vált be, kukacosodott a naptej tőle.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. december 27.

Második lemosóm. Egyszerűen szuper, nem szárít, nem irritál.

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2020. december 27.

Mielőtt áttértem a purito olajos lemosójára ezt használtam. Azért váltottam olajosra, mert nekem ez a mici szárította a bőröm, húzódott tőle. Szempillaspirál leszedésére mondjuk mai napig használom, de ennyi és nem több. Szerencsére az érzékeny bőrömet nem irritálta, mitesszerem se lett tőle, szóval ez pozitív.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2020. december 27.

Imádom. Csak a kezembe locsolom, így környezetbarát módon tudom a naptejet eltávolítani. Vízzel remekül lejön, nem húz és szárít, mint a mici vizek többsége.

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2020. december 27.

Se nem rontott se nem javított a bőrömön, szerintem nem igazán éri meg ez ennyi pénzért. Ha már c vitamin, akkor c glow.