Zsui

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2018. május 15.

12 éves lányom a hormonális változások miatt iszonyatosan izzadós és szagos lett. 3 hónapja rendeltem neki ezt a deót. Nagyon megvagyok vele elégedve, azóta nincs izzadság szaga, még egy húzós két tesis iskolai nap után se. Már magamnak is vettem, én is nagyon szeretem. A ruhát sem keni össze, és mellette bármilyen parfüm érvényesül mivel ez illatmentes és nem utolsó sorban alumínium és parabén mentes.

La Rive Touch Of Woman

La Rive Touch Of Woman
2017. augusztus 9.

Az eredetit nem ismerem, a leírások alapján rendeltem, édes-kávés, ez biztosan nekem való. Sajnos nem így lett, rajtam borzasztó erős, keserű valami lett (gyanítom a pacsuli miatt). A kolléganőmnek megmutattam, rajta valami csoda, finom, édes, így az övé lett. Megérdemli az 5 csillagot, mert nagyon kellemes illat.

Luxure Cool Glam EDP

Luxure Cool Glam EDP
2017. augusztus 3.

Unokahúgomnak rendeltük, nekem túl édes illat, de neki nagyon jól áll. Kolléganőmnek eredeti van, én semmi különbséget nem érzek a kettő között. Nagyon jó utánzat, bátran ajánlom mindenkinek.

Luxure Impressive EDP

Luxure Impressive EDP
2017. augusztus 3.

Nem ismerem az eredeti parfümöt, de ez nagyon tetszik. Friss, gyümölcsös, ebben a kánikulában nagyon kellemes viselni. Nem annyira tartós, napközben újra kell fújni, de ennyi pénzért ez elnézhető. Egyre jobban kedvelem a Luxure parfümöket :-)

Cacharel Noa

Cacharel Noa
2017. július 14.

Mintám van, nagyon tetszik. Kellemes, nem tolakodó illat, de egyáltalán nem tartós, ezért csak 4 csillag.

Majdnem egy év eltelt az előző véleményem óta. Azóta a második üveggel fogyasztom. Ez az illat vagyok én, nem feltűnő, nem harsány de mégis jelen van, tiszta, nőies. Sajnos napközben újra kell fújni, mert sajnos nem olyan tartós, de nem bánom, imádom!

Moyra Gel Look Zselé Hatású Fedőlakk

Moyra Gel Look Zselé Hatású Fedőlakk
2017. február 14.

Nekem nem vált be. Ha használom akkor pattog a körmömről a lakk, ráadásul már második nap. Ha csak simán lakkozom akkor kopik, nem pattog, az sem szép igaz de úgy tovább tart a lakkozás. Amúgy nagyon szép fényes lesz tőle a körmöm de hát ez kevés.

J. Fenzi Pandora Crazy

J. Fenzi Pandora Crazy
2016. november 16.

Lehet, hogy én romlott példányt kaptam, de nekem ez borzalmas. Érezni az eredeti illatot, de van mellette egy furcsa mellékillat amit nem tudok elviselni. A kukában landolt.

Luxure Tender Night

Luxure Tender Night
2016. november 16.

Az eredeti illatot csak papírcsíkon illatoztam (kedves unokahúgom drogériában járt :-) ). Nagyon tetszett de sajnos drága, ezt most nem engedhetem meg magamnak. Viszont nem hagyott nyugodni a kis papírcsík a fiókomban, ha kinyitottam rögtön megcsapott az a kellemes édeskés illat, elkezdem keresgetni utánzatok után. Őt találtam, és milyen jó, hogy megtaláltam! Szerintem nagyon hasonlít az eredetire, nagyon tartós, nincs semmi alkoholos mellékillata, ez most a kedvencem. Nőies, édes de nem tolakodó.

Chat D'or Noemi Caramell

Chat D'or Noemi Caramell
2016. október 26.

Nem szeretem az utánzat parfümöket, de ez tényleg jó. Kifújáskor van egy kis mellékillata, ami kicsit szúrós de ez hamar elmúlik. Utána egy az egyben olyan mint az eredeti, és rajtam sokkal tartósabb.

La Prairie Midnight Rain Parfüm

La Prairie Midnight Rain Parfüm
2016. szeptember 23.

Rajtam nagyon nem jó, elviselhetetlen, viszont az unokahúgomon isteni. Szerintem inkább alkalmi illat. Függetlenül attól, hogy rajtam nem működött megkapja az 5 csillagot, mert nagyon egyedi és tartós.