Zsül

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2020. január 6.

7 hónap keresgélés után megtaláltam A popsikenőcsöt kislányomnak, és ez AZ. Előtte végignéztük a drogériás vonalat, a Sudocremet, Bepanthent, Herbioticumot stb. Nagyon finom levendula illat, könnyen kenhető, szépen beissza a bőre és remekül hidratálja és rögtön megszűnteti a pirosságot. Ráadásul mindenhol hidratálja, a redőkben is, ahol eddig a popsikrémek kiszárították vagy csak simán nem hatottak. Mondjuk nem olcsó, de nekem a hatás megéri, összehasonlítva a többivel, vannak ennél drágábbak is.

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT
2019. április 2.

Csodálkoztam mért ennyi csak az értékelése...finom friss fűszeres narancs illat, enyhén krémes leszáradással, most így tavasszal nagyon vonz magához, pedig vacilláltam, hogy ezt vagy a Paraibát vegyem-e meg....annyi a negatívuma, hogy a névválasztás félrement. Valóban semmi köze Indiához, azt ne is várja senki. De ha valaki egy friss tavaszi-nyári illatra vágyik kicsi fűszerrel, annak ideális.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2018. augusztus 3.

Rossmannban leárazva vettem Nina Ricci mini csomagot, abban volt az egyik 4ml-es ez az illat. Hát, nagyon megtetszett :) A Ninának valóban egy könnyedebb, citrusos-édes verziója, ami rajtam azért tartós is. Így meg is rendeltem belőle egy 80ml-est gyorsan :) Boldogság illat, plusz ha a tündérmesének illata lehetne, ez lenne az.

The Body Shop Mézvirágos Testpermet

The Body Shop Mézvirágos Testpermet
2018. július 18.

Nagyon finom édes-virágos illat, nyárra való, testpermethez képest egész tartós(pár órát bír). Olyan mézes-virágos :) Jól eltalálták a nevét, na. Barátnőm azt mondta ilyen finomat még nem szagolt, mikor lánybúcsúmon kért kölcsön parfümöt.

The Body Shop White Musk L'Eau EDT

The Body Shop White Musk L'Eau EDT
2018. július 18.

Roppant kellemes illat, az én bőrömön azt hozza, amit a D&G Dolce Floral Dropstól vártam az elején...viszont nagyon nem tartós. Nyárra tökéletes, aki édes virágos és könnyed illatra vágyik.

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2018. július 18.

Akkor tetszett meg, amikor megjelent, de akkor még túl drágának találtam, így csak ezen a nyáron lett az enyém. Tény és való, hogy nagyon különleges, száraz és friss illat egyben, luxusérzést is árasztva magából. Viszont nem túl tartós, napközben újra kell fújni, plusz nem annyira szép a leszáradása rajtam, ez a méhviaszos dolog nem annyira kompatibilis a bőrömmel, de ezért nem húznám le, csak a tartóssága miatt veszít egy pontot. A tartósság csak bőrre vonatkozik, ruhán még mosás után is érezhető.

Calvin Klein Secret Obsession

Calvin Klein Secret Obsession
2018. július 18.

Szerelem volt első szippantásra! Nem fogtak meg eddig a Calvin Klein illatok, ezt is úgy fújtam magamra, hogy megnyitott a Rossmann, próbáljunk ki egy-két parfümöt. És megdöbbentem, meg is rendeltem rögtön...sok parfüm tetszik meg, de általában tudok várni, ezzel nem ment...rajtam krémes rózsaillat szilvával bolondítva s leszáradása is valami krémes virágos tisztaságillat. Rajtam a sok fűszer annyira nem jön ki, csak különlegessé teszi a virágokat.

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT
2017. december 26.

Meglepett ez a kis EDT :) Eddig megmondom őszintén, kerültem ezeket a kis illatokat, mert olyan gagyinak tűntek (a műanyag flakonos csomagolás miatt is), de most kaptam karácsonyra ajándékba csomagban, és kifejezetten megtetszett, friss citrusos és könnyed. Jó, nyilván nem egy különleges alkotás, de nagyon kellemes, szívesen elfújkálom, valószínűleg főleg nyárra lesz jó.

Dolce & Gabbana The One Essence

Dolce & Gabbana The One Essence
2017. december 8.

Igazi szerelem ez az illat! Különleges gyümölcsös liliommal indít rajtam, egy picit érezhető a gyöngyvirág is, aztán a gyümölcsösség megmarad, majd végül átmegy vaníliába. De nem egy unalmas vanília ez, hanem valami friss és leírhatatlan. Mióta megkaptam, kábé csak érte nyúlok, pedig a téli kollekcióm tele van nagyon szeretett, ütős illatookkal. :)
Nincs nagy szillázsa, viszont bőrhöz közel hajolva lehet érezni plusz napközben meg-megcsap az illata. Én tudnék nagyobb szillázst is tolerálni, de az illata nagyon meggyőzően édes téli virágos finomság.,

Elizabeth Arden Untold EDP

Elizabeth Arden Untold EDP
2017. november 27.

Nagyon kellemes, körtés, édes őszi finomság. Olyan komfortos érzés viselni plusz szerintem jó ajándék, mert sokaknak tetsző, nem zavaró illata van. De pont a szillázs hiánya miatt nekem csak 4-es.