Zsuszie84

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Kiehl's Daily Reviving Concentrate
2017. június 12.

Ajándékba kaptam egy 15ml-es mintát belőle, amikor az Allee-ban nyitott a bolt. Az éjszakai verziónak nagy rajongója vagyok, szinte minden este használom. Ezért leginkább akkor nyúlok, ha keveset aludtam, fáradt, szürke a bőröm és egy kis plusz szeretetre vágyik. Pár cseppet szoktam a hidratálómba keverni és úgy viszem fel, így nekem nagyon jól működik, hidratál, élinkíti az arcbőrömet. Az illatát nagyon szeretem, picit citrusos, ami reggelente jó ébresztőként hat. Nem hagy olajos érzetet, nem okoz pattanásokat, de nekem önmagában nem annyira jött be nappalra. Ennek ellenére egy 15ml-esre újra be fogok ruházni, mert a "nehéz" napokon tényleg sokat segít.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2017. június 12.

Bevallom, eleinte semmit hatást nem éreztem, mintha vízzel pacskolnám az arcom. De mivel nem is csípett, ezért használtam kitartóan minden este. És milyen jól tettem! Kb 1 hónap után kezdtem észrevenni a hatását: sokkal simább az arcom, a pórusaim is mintha csökkentek volna, kevesebb a miteszer. Sőt, az éjszakai olajomból is kevesebb kell, mert sokkal jobban beszívódik, ha ezt használom előtte. Plusz pont jár azért, hogy nincs semmi illata.
Nem mondanám csodaszernek, de nagyon megszerettem, nagyon finom kis hámlasztó. Szerintem újravevős lesz.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2017. június 12.

Lassan 3 hónapja használom minden este, és még mindig megvan legalább a negyede a 30ml-es kiszerelésnek. Eleinte nagyon féltem tőle, hogy az eleve kombinált, de inkább zsíros bőrömre olajat tegyek, de nagyon hamar meggyőzött. Alig hittem a szememnek, olyan puha lett tőle reggelre az arcom. 3-5 csepp bőven elég (ha többet használok, azt már nem szívja fel a bőröm), ezt szoktam bemaszírozni az arcomba esténként. Utána még egy ideig érzem, hogy "ott van", de egyáltalán nem zavaróan olajban tocsogó érzet. Az én bőröm nem is igényel utána éjszakai krémet, bőven elég hidratálást ad az olaj. Reggelre teljesen felszívódik, nem hagy olajos nyomat a párnán se.
Az illatával is sikerült megbarátkozni, pedig én zsigerből utálom a levendulát. Amióta használom, többen is megjegyezték, hogy milyen szép lett a bőröm, milyen puhának és egészségesnek tűnik. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2017. február 23.

Az itteni ajánlások után vettem meg, és nem csalódtam! Amúgy is érzékeny a bőröm, de idén télen odáig fajult a dolog, hogy az ajkaim véresre száradtak pár perc hideg levegőn tartózkodás után. Amellett, hogy borzasztóan nézett ki, rettenetesen fájt is, de hiába kentem rá bármit, semmi nem látszott segíteni. Ez három nap alatt rendbehozta. Picit nehéz kinyomni a tubusból, és viaszosabb is, mint egy sima ajakápoló, de maximálisan ápol és sokáig tart. A repedéseket, sebeket is nagyon szépen rendbehozza, pár nap alatt puha, épolt ajkakat varázsol. Nálam alapdarab lett.

The Body Shop Hemp Lip Protector

The Body Shop Hemp Lip Protector
2017. február 17.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! Nem szárít, hosszan megmarad a számon, engem az illata sem zavar, színezékmentes, amit plusz szeretek. A legcudarabb időben is jól helyt áll, nagyon szeretem. Ha valami negatívumot kéne rá mondanom, az az, hogy az áltag ajakápolónál kisebb mérete miatt hajlamos vagyok elveszíteni, de ez inkább csak az én bénaságom! :D

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15
2017. február 16.

Nagyon szeretem, a kombinált bőrömön eddig ez tartott a legtovább. A 12 óra azért enyhén túlzás, nagyjából 6-8 óra után a t vonalban már kezdi megadni magát, de egy kis púderrel ez korrigálható. A színe nekem tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz, nincs maszkhatása - RT szivaccsal szoktam felvinni -, nem ragad után az arcom. A szaga kissé fura elsőre, de felvitel után már nem érződik, hosszabb használat után pedig már egyáltalán nem érzed. Nekem egyáltalán nem okozott pattanásokat, és a matt finish se zavar, sőt!
A fedését közepesnek mondanám, nagyobb bőrhibák igénylik hozzá a korrektort. Szivaccsal egészen kellemesen airbrush hatást lehet vele elérni, de ha teljesebb fedést szeretnék, akkor az RT expert face brushjával viszem fel.

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion
2017. január 31.

Az egyik kedvenc radírom, nagyon szeretem! Első használatkor kissé fura, mert az apró szemcsék miatt nedves homok érzete van. Viszont utána érzhetően puhább és simább tőle az arcbőr. Én a teafaolajos maszkkal szoktam kombinálni, mivel a radír után a maszk még jobban be tud jutni a pórusokba, és még hatásosabban tisztít. Mindig újraveszem, ha elfogy.

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Gel Cream

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Gel Cream
2017. január 31.

A tengeri hínáros mattító hidratáló helyet vettem, mondván, 30 után már foglalklozni kell a ráncokkal is. Óriási cslódás volt. A bőröm zsírosabb lett tőle, hiába a gélkrém formula, rendszeres használat mellett pedig pattanásokat okozott. Nem használtam el az egész tégelyt, kb másfél hónap után visszatértem a megszokott tengeri hínáros krémemhez. Teljes pénzkidobásnak nem nevezném, mivel odaadtam Édesanyámnak, akinek az érett, fáradt bőrére jól bevált. De hogy én nem veszem újra, az is tuti!

The Body Shop Tea Tree Face Mask

The Body Shop Tea Tree Face Mask
2017. január 31.

Nagyon szeretem, heti egyszer minimum szoktam használni. Előtte általában a TBS Microdermabraziós radírt használom, így még hatékonyabban be tud jutni a pórusokba. Jó tisztít, nem szárít, utána nagyon frissnek érzem tőle az arcbőröm. Sokadik tégelyt használom belőle, alapdarab az arcápolási rutinomban.

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő
2017. január 31.

A testvajjal együtt használva nagyon szépen hidratálja a száraz bőrt, bár kissé borsos az ára egy normál tusfürdőhöz képet. Nagy csodát nem kell várni tőle, de amit ígér, tartja: hidratál, nem zavaró az illata, érzékeny és száraz bőrűeknek kifejezzen ajánlott.