Zsuzsi91

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Classic Ajakápoló

Isana Classic Ajakápoló
2016. december 4.

Jo kis termék, olcso, jol hidratal. Nem a legjobb, de ar-ertek arányban kivalo!

Rimmel Stronger Nail Nail Nurse Erősítő Körömlakk

Rimmel Stronger Nail Nail Nurse Erősítő Körömlakk
2016. december 4.

Időnként kúraszerűen használom, szépen megerősíti a körmeim. Biztos újra veszem!

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal
2016. december 4.

Kicsit nehéz krém, nehezen szívódik be, hajlamos foltot hagyni az arcon. Az illata egész jó. Ebben sz árjategóriában hozza az elvártat, de sokkal jobb termékek is vannak nála.

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2016. december 4.

Jó kis termék, könnyen beszívódik, jól hidratál. Ár-érték arányban 5*-ös.

David Bechkam Intimately for Men

David Bechkam Intimately for Men
2016. december 4.

A férjem használja évek óta, erős, férfias illata van, de nem tolakodó. Tartós parfüm, nagyon kevés is elég belőle. Szomorúan olvasom, hogy már nehezen elérhető, mindenképpen újravennénk.

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2016. december 4.

Évekkel ezelőtt vettem először, azóta is kedvenc. Az illata erős, igazi kemény csajos, de nem tolakodó, és ami nagyon fontos, hogy tartós. Az új üveget imádom!

Baba Aloe Vera Testápoló

Baba Aloe Vera Testápoló
2016. december 4.

Szerencsére ritkán kell használjak testápolót, ezt is csak azért vettem meg, mert nyaraláson kellett valami napozás utánra. Az illata isteni, gyorsan beszívodik, és nálunk tényleg nagyon sokáig elég. :) Az ára sem volt vészes, ha elfogy, biztos újra veszem.

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2016. december 4.

Mindig ezt veszem. Az illata a gyerekkoromat idézi. Semmi extra, de pont ez a jó benne.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2016. december 4.

Ritkán szoktam balzsamot használni, mert nagyon elnehezíti a hajam, és hamarabb zsírosodik tőle, de ez a termék nagyon pozitív csalódás volt. Néhány hete kezdtem el használni a samponnal együtt, és eddig abszolút bevált ez a kombináció. A hajam puha, fényes, nagyon jó illata van és a korábbi két nap helyett elég négy naponta mosnom. Új kedvenc!

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2016. december 4.

Néhány hete használom, eddig úgy tűnik, megvan az új kedvenc. Az illata isteni, egész nap csak szagolgatnám :). Nagyon szépen tisztít, könnyű lesz tőle a hajam. 4 napig simán húzom vele a hajmosást. Biztosan újra veszem!