Zsuzsiii19

Regisztráció dátuma: 2020. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2021. április 18.

Közepes fedés, és beleül az apróbb ráncokba. Hidratáló, nem szárít, és nem matt. Jó, jó de a Liquid Camouflage szerintem jobb.
Ui.:valamiért el kezdte csípni, égetni a bőröm.

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. április 18.

Pár óráig rendben is van, de annyi.... Oxidálódik, és hiába teszek rá púdert, ragacsos érzete van a bőrömnek. Csúnyán kopik, hozzáérek az arcomhoz, és ott marad az alapozó a kezemen. De ami a legrosszabb, hogy nekem csípi, égeti a bőröm valamiért.

L’Oréal Paris Brilliant Signature Folyékony Rúzs

L’Oréal Paris Brilliant Signature Folyékony Rúzs
2021. január 30.

Kellemes viselet, nagyon szép fénye és színe van. Nem szárít. Az illatát meg imádom! Csak mikor letörlöm vagy kopik, olyan filmréteg szerű érzete van a számnak, illetve mintha ragadna még mindig...

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál
2021. január 19.

Már az első használat alkalmával megkedveltem, mivel nem visz fel sok terméket csak amennyit kell. Szépen szét választ, szememet sem irritálja,felső pillákon tartós, viszont az alsón ott elég hamar elkenődik oda nem is használom!

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2021. január 19.

Fehér marad az arcbőrön, szem alatt nagyon szárít! Egyszerűen nem volt szép a finishe. A kukában végezte, mert el sem tudtam használni.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. december 29.

Szívesen használom, mert szép vékony vonalakat lehet húzni vele, és könnyen el is lehet satírozni. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni. A gond vele annyi, hogy hamar elfogy...

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2020. december 29.

Hidratál, és hamar beszívódik! Nekem nagyon ki volt száradva a szám, és 2 nap alatt helyrehozta. Soha többet Labello!

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2020. november 9.

Kényelmes viselet, és nagyon könnyű felvinni. Vékony rétegben is szép pigmentált,és nem szárít. Még fogok más színeket is beszerezni belőle. Érdemes kipróbálni!

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt
2020. október 27.

Ár érték arányban egyáltalán nem éri meg a pénzt! Nagyon jó illata van de egyáltalán nem tartós. És nekem mintha kellemetlen filmréteget hagyna a bőrön. És nem hidratál, amit azért elvárnék tőle. Több terméket is próbáltam már, nagy csalódás volt, főleg az árát tekintve....

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick
2020. október 14.

Nagyon szeretem! Szépen terül, krémes állag, egyáltalán nem szárít,és nagyon pigmentált. Nem nehezíti el az ajkakat. Tartós, evéssel is szépen kopik. Próbáltam többet de ettől jobb nincs!