zsuzsika

Regisztráció dátuma: 2011. november 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm
2018. június 17.

Nagyon szeretem. Kellemes, semleges illata van, jól ápol.

The Body Shop Amazóniai Acai Bogyós Energizáló Arcmaszk

The Body Shop Amazóniai Acai Bogyós Energizáló Arcmaszk
2017. november 8.

Az illata valami fenséges! És a hatása is szuper, nagyon finom, puha lesz utána a bőröm. Csak ajánlani tudom :)

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2017. november 8.

Nagyon tetszik ez a maszk. Nekem nem éget vagy szárít. Nagyon kellemes, puha lesz utána az arcom, és végre nem olajos. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2017. január 2.

update: ugye az ajanlas szerint egy percig kellene masszirozni a borbe. en fent hagytam egy percig, es csak utana mostam le, es hihetetlenul puha lett a borom. azota minden este ez a rutin.

nekem egy igazi csodaszer, nagyon bevalt. millio dologgal kierleteztem, es ez vezet toronymagasan. kellemes erzes a bornek, nagyon finom illata van, es remekul tisztit.

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF
2016. október 5.

ezt az image termeket is nagyon megszerettem. fenyvedos, tehat kisse zsirosabb, fenyesebb lez tole a borom, de azt mattitival korrgalom. egysegesebb borkepet ad. en pont ezt a minimal fedest szeretem.

Image Skincare Vital-C Hydrating Repair Créme

Image Skincare Vital-C Hydrating Repair Créme
2016. október 5.

suru texturaju, en hamlasztas utan szoktam hasznalni, de nagyon szeretem. csudajo illatu, es kellemes a boromnek.

Kevin Murphy Body Builder

Kevin Murphy Body Builder
2015. március 22.

A HAJHAB. így, csupa nagybetűvel. Nem ragad, nem zsírosít, nem nehezíti el a szupervékony hajszálaimat. Szép tartást ad, ami két napig is megmarad.

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner
2014. december 21.

Ó, hát ide is csak csupa jót tudok írni. Eddig nem hittem a tonerekben, de ez érezhetően jobb, kellemesebb érzés a bőrömnek, mint nélküle. A termékcsalád habzó lemosójával és még szérummal együtt használom.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2014. december 21.

6 csillag? Életem első lemosója, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ilyet valaha találni fogok. Akinek zsírosodásra és pattanásokra hajlamos a bőre, az mindent megtesz, hogy az utóbbit eltüntesse, leginkább olyan cuccokkal, amik közben túlszárítják a bőrt, az leső problémának pedig ez csak olaj a tűzre. Ennél a lemosónál már rögtök érzetem, hogy sokkal jobb, mint eddig bármi. Nagyon ódzkodtam tőle, merthogy krémes, és alapból soha, semmilyen körülmények között nem vettem volna ilyet, erre is úgy tettem szert, hogy nem olvastam el rendesen a leírást. Megmostam vele este az arcom, hidratáltam, és másnap úgy keltem fel, hogy nincs az a rettenetes "szomjas a bőröm, de közben már alig várom, hogy arcot mossak, mert úgy csillog a fejem, mint egy diszkógömb" érzés. Azóta szert is tettem egy nagy kiszerelésre. L.O.V.E.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2014. december 21.

Eddig csak mintában használtam, de most rendeltem meg a nagyot is. Én egyáltalán nem érzem a szilikonos hatást. Nagyon minimális mennyiség kell belőle - mondjuk az el tudom képzelni, hogyha megszalad az ember keze, akár rossz érzés is lehet a bőrön, de ez melyik krémmel nincs így?
Puha tőle a bőröm, és egyáltalán nem zsírosodik. Más PC cuccokkal kezdtem el használni, úgyhogy a zsírosodást nem tudom, melyik tüntette el, de annyira örülök!!! Nagyon szeretem.