zsuzsisch

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2016. november 8.

Az illat, amihez a leghűségesebb vagyok. 10 éve a kedvencem és bármikor is fújom magamra, biztosan megjegyzik, hogy mennyire finom.
A tartóssága is tökéletes, kora reggeltől késő estig érezni. Finom, nőies, de nem tolakodó illat, szerintem 20 és 40 között bárkinek jól áll.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2016. november 7.

Fantasztikus, imádom! Szuper könnyű vele dolgozni, rendkívül tartós és a kis ecset is nagyon jó minőségű.

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2016. november 7.

Nagyon rossz vétel volt. Az ára nagyon kedvező, így tettem vele egy próbát, de egyáltalán nem frissíti fel a hajamat, a permet pedig annyira fullasztó, hogy még nyitott ablak előtt állva is képtelen vagyok használni. Sajnos ment a kukába.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2016. november 7.

A legjobb szájápoló, amit valaha használtam. Rengeteg félét kipróbáltam már, de ez 10 éve mindegyiket üti. Az ízesített cseresznyés változata szárított, így csak ezt az eredeti ajánlom.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2015. szeptember 14.

Sosem szerettem a Garnier termékeit, de ezt az olajos bőrradírt nagyon jól eltalálták. Nagyon kellemesen, kíméletesen bőrradíroz, az olaj miatt pedig valóban gyönyörű lesz a bőröm zuhanyzás után. Az illata is csodás és bár a Garnier cuccokhoz képest szerintem drágább, de abszolút megéri az árát!

Artdeco Szemöldökszínező Filc

Artdeco Szemöldökszínező Filc
2015. szeptember 10.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, pedig sokat reméltem tőle. Nehéz használni, a festék nem egyenletesen jön belőle, pedig próbálom a szöget jól tartani. Ezen kívül nekem kicsit természetellenes hatást kelt, de ami a legrosszabb, hogy száradás után valamilyen barnás-lilás árnyalatot vesz fel, amit jó nehezen tudtam csak eltüntetni, tehát a tartósságával nincs gond. :) (Ezért 2*)
Kihasználatlanul hever a sminktáskám alján, sajnos pénzkidobás volt... :(

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj
2015. szeptember 10.

Imádtam az illatát, az állagát, gyorsan felszívódott és puha, egyenletes bőrfelszínt eredményezett, viszont sajnos viszketni kezdtem tőle és bőrpír jelentkezett a flakon felének elhasználása után.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2015. szeptember 10.

A legtökéletesebb holmi a szemem alatti karikákra! Valóban tartós, nagyon könnyű felvinni, nem ül be a szemem alá és nem is irritálja. Nekem ezek a legfontosabb szempontok. Abszolút megéri az árát, viszont pazarlónak érzem, hogy az adagolója másfélszer több mennyiséget ad, ezért csak 4*.

CND Shellac

CND Shellac
2015. szeptember 10.

Igaz ugyan, hogy én nem otthoni felhasználó vagyok, hanem hozzáértő körmös szakember keni fel nekem, de bármilyen eddig használt géllakkal összevetve is egy csoda!
Sőt, korábban zselé volt a körmeimen, és még annak a tartósságával is vetekszik, a pompás színekről meg ne is beszéljünk... :)