Zsuzsixy

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. január 9.

Ahogy megéreztem az illatot egy barátnőmön ,rögtön kértem belőle a csuklómra pedig nem szeretem az édes illatokat,azóta már beszereztem és használom is .
Érdekes nekem a hársfa és a virágja meg isten tudja miért akácvirág illat vanilliával sokkal,és csipet jázmin és narancsvirág ebből lehetne több ..
Retro érzés ez a Libre..valamire hajaz...
Rajtam szinte semmi sem tartós a száraz bőröm miatt de ez tart ugy fél napot ami nálam szuper ,ruhán viszont napokat ,jo érzés a sálamba belebújni beleszimatolni,rajtam működik lehet a férfias vonal miatt??amit többen említenek bár én nem érzem ....csak azért 4 csillag mert a friss púderes illatokat szeretem...

Montale Jasmin Full

Montale Jasmin Full
2019. május 3.

Hát ez virág illat a javából felfújom és 3 óra múlva is csak érzem a jázmint mégtöbb jázmit és nem változik sajnos rosszul lettem tőle tényleg pedig csak egy puff volt a csuklómra.Brutál édes és túl sok ..

Montale Powder Flowers EDP

Montale Powder Flowers EDP
2019. május 3.

A párom szerint ez egy igazi sznob illat illat nem rossz elmegy olyan régi hatású de nem olcsó nem tucat illat igy kell a nőknek ...(nem normális)5ml mintához jutottam hozzá már nagyon vártam ..hát nem mindennapi illat pedig én elég kényes vagyok rá.A vélemények alapján full púderes amit keresnék ...de sajnos nagyon érzem a rózsát vagy nem tudom mit (segíthetne valaki)amit az armani si ben és a chloé edp ben is..AMI SZÚRÓS lessz.bár ez kevésbé de ettől eltekintve jó kis illat tartós azt hiszed már eltünt aztán előbújik megint
Barátkozok vele de szerintem itt a helye a polcomon.
Sajnos a hatósugara nem sok.
Nem friss inkább meleg illat

Emporio Armani She EDP

Emporio Armani She EDP
2019. május 3.

Hát ismerkedek vele ..a piros tesótól fényévekkel jobb de nem is tudom elmegy parfüm kifújnám ha nem lenne más olyan drámai várod a hatást hogy mutat valamit mégis egy Armani..
De semmi és összetörsz.hát rajtam ez is férfias és ebbe is azt a szintetikus hatást érzem.vanillia sehol rajtam sz..r.

Emporio Armani Night

Emporio Armani Night
2019. április 25.

Hát lehet azt gondoljátok ez hülye..
De ez szörnyű,unisext szerintem is,de annak is gyenge.Felfújod és legalább 1ó.mire szelidül addig fűszeres vagy nem is tudom úristen le kell mosni érzés.aztán marad a fiús jelleg retró beütéssel.Az üveg vagy db inkább jó pofa ezért1pont neki.holnap próba a tesójával.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2019. április 23.

Annyira kiváncsi voltam rá..az itteni vélemények alapján és mivel púderes friss olyan most jöttem a zuhany alól illatot keresek ne tartsátok magatokban ha tudtok.Így 5ml beszereztem.Hát egyenlőre nagyon mű..semmi púdert nem érzek és férfias nekem meg mindenkinek körülöttem lehet túl fújtam egy kicsit...extra tartós lemoshatatlan.Talán még teszek egy próbát...vagy nem..

Himalaya Olívás Extra Tápláló Krém

Himalaya Olívás Extra Tápláló Krém
2019. február 15.

Ajándékba kaptam és mivel elfogyott az eggyetlen kézkrém Nívea repaircare ami használ extra száraz repedezett még a tenyerem is ..így ezt kentem rá rögtön érezhető a hatás többször rá kell kenni és láss csodát helyre jött a kezem pár nap alatt.Azóta az arcomon is kenegetem ott óvatosan csak este. mivel kombinált a böröm.de ez tényleg jó csajok!!!az illata is egyszerű olyan természetes,pillanatok alatt beszívódik.
Ez csodaszer 5☆

AA Hydro Algae Pink Moisturizing and Correcting Cream

AA Hydro Algae Pink Moisturizing and Correcting Cream
2019. február 4.

Tág pórusú lett a bőröm😭így ezt az olcsó krémet vettem amíg nem ruházok be egy minőségi termékre!Az illata nem rossz nem sok van neki ami egy csillag mert nem bírom az illatos krémeket.
Könnyű állagú inkább lotion szerű.
Hamar beszívódik azonnal simább az arcom egyenlőre csak 2,5 csillag jövök vissza hogy mit tud.
Update;nappali lenne én este használtam a pórusaimmal semmit nem csinál,és sajna zsíris lett tőle a bőröm így megy a kukába.és -1*

Halloween EDT

Halloween EDT
2019. január 15.

Sok évig a kedvencem volt.
Amikor kifújom az illat leírhatatlan kár hogy ez elillan.Ez egy könnyű lágy virágos nekem gyümölcsös légies illat.
Árban olcsó aki szereti a könnyed illatot és nem ismeri mindenképp próbálja ki.Nem túl tartós.
Sajnos úgy érzem kinőttem.

Cacharel Eden EDP

Cacharel Eden EDP
2019. január 15.

Itt vettem egy 5ml mintát kíváncsiságból .Furcsa illata van van benne valami MI EZ?de csak szagolgatnám egész nap fantasztikus egyedi merész bár hőségben nem a legjobb ötlet .
Alig várom az őszt beszerzek belőle addig.
És nem érdekel ki mit mond majd.

Update;De fura ez a karamell amit más is érez benne érdekes nem??vagy inkább égetett cukorra emlékeztet ?Hát se ősszel se télen nem barátkoztunk össze a fej illat csodás egyedi aztán idővel átvált valamivé ami szörnyű lemoshatatlan mi ez?Hányingerem lett tőle.De továbbra is szagolgatom ..