zsuzska78

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT
2019. június 27.

Barátnőmmel közösen rendeltük, kétkedve vártam mi is jön ki ebből a gyanúsan olcsó Eau de Toilett-ből. Most 35 C-fok körül mozog a hőmérséklet, meglepően jólesik ez a citrusos-mandarinos illat. Egy pohár limonádéval, 2 óránkén újrafújva egész jópofa. Ár-érték arányban szerintem elmegy, de újravenni nem fogom. Ahhoz nem elég "bonyolult"...

Lancôme Poeme

Lancôme Poeme
2019. június 27.

Keresek egy régmúlt illatot, így rendeltem ezt a kis mintácskát.(hátha ez az) Első benyomás: jaj de édes, nem ezt keresem. Második: hm de fincsi, letisztult, virágos csoda. 20- 25 C fok között adja ki nekem legjobban magát. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem mai trend, nem érezni mindenkin, kell hozzá egy kor.. (40+ mint jómagam) Vivia nagyon jól megfogalmazta azt, hogy egy bájos szelíd hölgy viselhette:régmúlt korból ahol még NŐ-ként viselkedtek a nők és úgy is bántak velük a férfiak, nem kellett erőszakosnak, céltudatosnak, keménynek lenniük...

Montale Rose Elixir

Montale Rose Elixir
2019. február 8.

Tegnap kaptam egy imádni valóan kedves barátnőmtől. Talán nevezhetem így, hiszen ki adna egy háromnegyedig lévő flakon parfümöt csak úgy, hogy nálam úgysem fogy el..Melegebbre várok vele, tavaszi lesz a rózsám. Egy picit lehetne tartósabb, ezt félve írom le, de míg a Chloé-mat napokig érzem a hajamon(hajmosás után is) ez lágy fuvallat hozzá képest. Nekem bejön a rózsa illat, nem az mű bolgáros beütés. Még visszajövök áprilisban, addig még egy nehéz bombázót néztem ki..Azért nem vagyok szívtelen, hiszen rózsaszínűűű! 5*

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2019. február 8.

Az itteni vélemények+ egy barátnő lelkes áradozásait követően fogyasztom már 3 hónapja. Van, hogy elfelejtem 1-1 nap de általában rendszeresen szedegetem. Sok babahajam nőtt ( csak nőne már tovább-elég viccesen festek hajmosás után). Nekem bejött. Mintha gyorsabban nőne, bár én mindig holdnaptár alapján járok fodrászhoz. Próbáljátok ki, oroszlán, szűz napok- megfelelő állásban! A gyereket már nem viszem ekkor vágatni, spórolok rajta.:-)

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT
2019. február 8.

Csatlakozom Nyuszóhoz. Még a mintát sem bírtam elhasználni. Borzalmas! Szívem szerint mínusz csillag.

Bvlgari Pour Femme

Bvlgari Pour Femme
2019. február 1.

Egy időben ez az én illatom volt, aztán jöttek az új szerelmek (sok)..Elfogyott, gondoltam ismét álljon a polcon, ha ehhez támad kedvem. A Müll...-be ismét megszaglásztam, uhhh ez már nem az! Kérdezem az eladót, valóban változott az illata, azt kell mondjam-sajnos. Nekem ez már nem az..a

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2019. január 24.

Igaza van mindkét tábornak: nem egy Chanel vonal, első benyomás csalódás..Második benyomás: tényleg, miért is kell olyannak lenni? Nagyon újat akart a mester, sikerült is. Maradok a Chance-családnál. :-)

Update: Jöttem felpontozni. Történt ugyanis, hogy a legforróbb nyári hónap egyikén ajándékba kaptam. Napokig tesztelgettem, de nekem kicsit sok volt. Akkor. Eladtam. Ősz végén kezembe akadt egy minta, mi ez a finom illat? Jaj, csak nem amin túladtam..DE!! Ismét KELL nekem! Sikerült itt vennem, de direkt csak fél üveggel...Még próbálgatom..

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2019. január 24.

Egy kedves KM-s lánytól ajándék mintaként kaptam. Először meglepően "poros" illatot éreztem. Telt-múlt az idő, mi ez a különleges illat, ami nem a mostani illatokhoz szokott orrom érez? Másnap ismét befújtam magam, először keveset, aztán még..még. Igaza van az előttem szólóknak, klasszikus, nekem nehezebb téli, tartós, szépen összerakott jegyekkel. Citrust nem érzek ki. Érettebbnek érzem magamon viselve.:-) Lehet beruházok rá, míg lehet kapni.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. január 15.

Jöttem felpontozni. Ősztől tavaszig ajánlom a használatát, akkor jönnek elő a mélységek, amik nyáron fullasztóak. Addig próbálgattam a mintákat, amit egy parfümériában kaptam, hogy ősz lett. Megszerettem! Most is csak ezt használom folyamatosan, nagyon tartós. Maszkulin illat lévén meglepődtem a sok férfi dicséretén :-)

Pacsuli és megint csak pacsuli. Milyen férfi járt itt? Kérdezi egy másik hím..Rajtam borzalmas, de tartós! Jó pár óra után is érzem a csuklómon, de mindjárt lemosom. Pedig szép az üveg, a reklám. Az elején én is éreztem egy kis muslicás borocska illatot. :-) Nálam nem nyert sajna.

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2019. január 15.

Én is az elégedettek táborába tartozom. Éj fekete színe, tartóssága 5*! Az már más probléma, hogy a szemem is öregszik, csak tűhegyesre kihegyezett cerkával lehet ráncmentes vonalat húzni..:-)