zsuzska82

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zovirax Duo

Zovirax Duo
2019. október 24.

Évente kétszer herpeszem van sajnos. Sok féle krémet kipróbáltam, még a 'sima' Zovirax volt korábban a legjobb, de azzal is 10 napig eltartott a herpesz... :( Ajánlották a patikában a Zovirax Duót, gondoltam, teszek egy kísérletet... Hát felülmúlta az elképzeléseimet.. Ki sem jöttek a durva hólyagok, akkor elkezdtem már kenni, mikor még csak fura érzés volt a számon, még a viszketés előtt. Ez volt 3 napja és most már múlóban van, nem is fájt és ki sem jött :) Szóval én bátran ajánlom mindenkinek!!! :)

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2019. május 29.

Jót tesz a hajvégeimnek, isteni az illata. Nagyon kevés kell belőle! Egy, max kettő nyomás elegendő. :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. május 29.

Nagyon beindította a hajnövekedésemet, rengeteg babahajam lett és a hajhullás is csökkent. :) Pezsgőtabival kombináltam, úgy még hatásosabb. :) Ajánlom mindenkinek!

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2019. május 29.

Kapszulával kombinálva használtam, az eredménye: hajhullás csökkenése, és a haj erősödése. Több babahajam is lett. :) Ajánlom mindenkinek, de szerintem csak citromosat érdemes venni, mert az epres nem finom szerintem. :)

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál
2019. május 28.

A legjobb szempillaspirál számomra! Nem tudta überelni még másik szempillaspirál soha, pedig próbáltam párat már. :)

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Krémes Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Krémes Arcápoló
2019. május 28.

Vízhiányos bőrömnek nagyon jó választás. :) Egy csillagot azért vontam csak le, mert kicsit nehéz krém.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2019. május 28.

Ez az az illat, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem! Nagyon orrba mászós, de rettentő érzéki, nőies illat! Az orrodban marad garantáltan. :) Tartós, kevés kell belőle és egész nap érezni. :)

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2019. május 28.

Kedvenc parfümöm :) A legtöbbet ezt használom. Nagyon tartós illat, és nagyon érzéki, igazi, érett nős illat. :)

Bvlgari Omnia Amethyste EDT

Bvlgari Omnia Amethyste EDT
2019. május 28.

Isteni finom illata van!!!!! Fantasztikus. Nekem a kedvenc. DE! Azért adtam 4-est, és azért veszem ritkán, mert nem tartós sajnos, hiszen edt-ről van szó :( Bárcsak tartósabb lenne!

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2016. május 30.

Isteni illata van, de csak a zuhanyzáskor érezni, utána egyáltalán nem, de hát ez az ára annak, hogy natúrkozmetikum. :) Bár parfüm van benne, tehát lehetne tartósabb. De sebaj, nekem így is a kedvenc tusfürdőm. :)