zsuzsu901

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2016. január 19.

Alapozó nélkül nagyon hamar felszívódott, sajnos nagyon zsíros a bőröm. Alapozóval együtt több ideig kibírta, reggel nyolckor raktam fel, de kettőkor már csaillogott az orrom.... nekem annyira nem jött be, többet vártam egy ilyen márkától.....

Sante Kristály Deo Roll-on

Sante Kristály Deo Roll-on
2015. augusztus 6.

Nem tartalmaz alumínium sót és parabéneket sem. Illatmentes, viszont használat után nem sokkal a bőröm ragacsos lett és nem árasztott kellemes illatot....

Logona Növényi Hajfestékpor

Logona Növényi Hajfestékpor
2015. augusztus 6.

Amikor megláttam, nagyon megörültem, hogy létezik ennyire természetes összetételű hajfesték. A kedvem azonban hamar el is ment. A barna-umbra árnyalatot választottam, megfőztem a teát, összekevertem a festéket és ráraktam a hajamra. Két óra után semmi, de semmi nem történt a hajammal. Fésülhetetlenné vált, ragacsos lett tőle a hajam, miután lemostam. Ráadásul nagyon nehézkes volt a felvitel is és a fürdőszobám is egy koszfészek lett. Nagyot csalódtam benne. Az egyetlen csillagot csakis az összetétele miatt kapta.

Manufaktura Mélytisztító Arcradír Érzékeny Bőrre

Manufaktura Mélytisztító Arcradír Érzékeny Bőrre
2013. december 8.

Engem nagyon meglepett ez az arcradír. Teljesen tönkretette az arcom. Amellett, hogy használat közben csípett, teljesen kiszárította az arcom, amit alig tudtam visszaállítani - egy másik márkával sikerült. Használat után egész arcom tele lett piros pöttyökkel, irritált, még a használat után egy órával is csípte az arcom, ami eléggé fájdalmas volt. Arcom nem hogy puha, hanem teljesen durva és száraz lett tőle. Amilyen ígéretesen hangzott, annál nagyobbat csalódtam benne.

Manufaktura Regeneráló Kézkrém Szőlőolajjal és Shea Vajjal

Manufaktura Regeneráló Kézkrém Szőlőolajjal és Shea Vajjal
2013. december 1.

Ez a krém kifejezetten a zord időjárásokhoz lett igazítva. Nagyon finom illata van, mintha egy üveg bort bontanék :) Tökéletesen beszívódik, ápol, de nem zsíros utána a bőr. Nagyon szeretem, állandóan kenegetném :)) csak ajánlani tudom

Rivage Tisztító Arcvíz

Rivage Tisztító Arcvíz
2013. november 30.

Jelentős mértékben csökkentette a patttanások kialakulását, összehúzza a pórusokat és egyben táplálja is a bőrt. Nem szárít és nem lesz utána még zsírosabb a bőröm. Kellemes illatát használat után arcomon is érezni.

Rivage Iszappakolás Arcra

Rivage Iszappakolás Arcra
2013. november 30.

A természetes iszap nagyon jó hatással volt az arcbőrömre. Mivel zsíros a bőrtípusom, jelentős mértékben felszívta a felesleges zsírt az arcomról. Akivel az iszap használata után találkoztam, mindenki azt mondta, hogy mennyire jó színe van az arcomnak - sokszor hajlamos vagyok sápadt fehér hollóvá változni :D ez az iszap mintha beindította volna a véráramlást az arcom mély rétegeiben, valóban serkentette a vérkeringésem, mint ahogy azt a leírásban is lehet olvasni.

Rivage Arcradír Dióhéj Őrleménnyel

Rivage Arcradír Dióhéj Őrleménnyel
2013. november 30.

A lehető legjobb minőségű bőrradír, amellyel valaha is találkoztam. A krémben pici dióhéjszemcsék találhatóak, melyek finoman megtisztították a bőrömet, de mégsem szárította ki.Oliva, avokádó olajjal és Holt-tengeri ásványokkal kombinálva hidratálja a bőrt. Használata után arcbőröm finom bársonyos és üde lett. Arcom teljesen felfrissült, újjászületett.