Zutyulo

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2016. november 12.

A pozitív vélemények miatt szereztem be és nem bántam meg! Ez az első olyan tus, amivel könnyen lehet dolgozni és végre nem lesz fekete csík a szemhéjam felső részén használata után! Pedig eddig így jártam a többivel.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. november 12.

Messze a legjobb szempillaspirál amit valaha használtam! Dúsabbak és hosszabbak is tőle a pillák. Akkor lehet a legszebb hatást elérni, ha a tövekhez visszük fel először és oda-vissza mozdulatokkal a pillák végéig.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. A csomagolása rögtön megtetszett, nagyon szép elegáns, minőségi. Az illata is kellemes, kiérezni belőle a gyümölcsök illatát és a kellemes parfüm illatot is. A pakolás után fésülést könnyítő spray használata számomra elengedhetetlen, mert anélkül az én hajamat lehetetlen kifésülni, tehát ebből a szempontból nem tett csodákat. Viszont szárítás után puha, selymes a hajam. Másnap már sajnos kezd zsírosodni.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. A csomagolása rögtön megtetszett, nagyon szép elegáns, minőségi. Az illata is kellemes, kiérezni belőle a gyümölcsök illatát és a kellemes parfüm illatot is. A balzsam után pakolás és fésülést könnyítő spray használata számomra elengedhetetlen, mert anélkül az én hajamat lehetetlen kifésülni, tehát ebből a szempontból nem tett csodákat. Viszont szárítás után puha, selymes a hajam. Másnap már sajnos kezd zsírosodni.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. A csomagolása rögtön megtetszett, nagyon szép elegáns, minőségi. Az illata is kellemes, kiérezni belőle a gyümölcsök illatát és a kellemes parfüm illatot is. A sampon használata után feltétlen kell balzsam, hajpakolás és fésülést könnyítő spray használata, mert anélkül az én hajamat lehetetlen kifésülni, tehát ebből a szempontból nem tett csodákat. Viszont szárítás után puha, selymes a hajam. Másnap már sajnos kezd zsírosodni.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2016. november 8.

Hajhullásra használom, azóta nőtt sok babahajam, tehát úgy gondolom nagyon hatásos! Talán ami nem tetszik benne az a férfias illat, valamint hogy szükség van használat után balzsamra, pakolásra, és még így is nehezen fésülhető ki a hajam. De ez nem feltétlen a sampon hibája.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2016. november 8.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett a kiszerelése és az illata is! Más ajakápolóknál úgy érzem jobban hidratál, de csodát nem művel.

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló
2016. november 8.

A szolíd színe tetszik, az illata is.. Viszonta cserepes, száraz ajkakkal nem tud mit kezdeni. olyan mintha minél többet használnám, annál gyakrabban kellene kenegetni vele.

Pampers Sensitive Törlőkendő

Pampers Sensitive Törlőkendő
2016. november 8.

Mindhárom gyermekemnél ezt használtam amíg picik voltak és érzékenyebb a bőrük. Később váltottam csak márkát, de azt is csak az ára miatt, nem a minőségbeli különbségért.

Babé Urea Body Lotion

Babé Urea Body Lotion
2016. november 8.

Kisbabám ekcémás sebére kellett megvennünk. Egyelőre úgy tűnik szépen puhítja a bőrt, bár örültem volna ha van kisebb kiszerelés.. Az ára miatt.