zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Amouage Love Tuberose

Amouage Love Tuberose
2019. december 6.

Sokan írják hogy egy szeretem- gyűlölöm illat .
Egyetlen dolog fontos mint rájöttem a tubarózsa vagy jól áll neked vagy csúnya mami leszel tőle .
Ez a 3 . Tubarózsás illatom . Bevallom 6 éve a világból ki lehetett volna üldözni vele. ( ) Így 40
éven túll már megszépül szelidül nőiesedik az illat rajtam . Az első 20 perc ami kissé harsány tubarózsa harsona . Ezt követően egy krémes meleg bújós tejszínes finoman nőies virágos ínyencség . Egész nap tart ! Két fújas után másnap is érzem . Szeretem .
Az Amouage ház illatai kezdenek beérni rajtam .
Talán átveszik a Chanel szerepét. Vagy fej fej mellett haladnak . A Honour egy másik szépség szintén tubarózsás de egy teljesen más zöldes picit borsos karcosabb érzet . És inkább a jázmin jön elő ott. Itt a tubarózsa a szóló táncos és finoman bekúsznak mellé a lágyító melengető édesebb habosabb illatjegyek .
Azt gondolom ehhez is kell a bőrkemia szerencsére nem tucat illat. Próba nélkül ne vegyél 100 ml . -t .

Amouage Fate Woman

Amouage Fate Woman
2019. október 31.

Pontosan egy éve illatoltam először egyetlen fújas erejéig több másik társával együtt és tudtam ez a parfüm kell majd nekem . Közben lett minden más finomság ő valahogy háttérbe szorult. De néha néha az az egyetlen illatélmény felsejlett bennem . Pár napja úgy ébredtem hogy muszáj illatolnom újra, és akkora szerencsém volt hogy még aznap sikerült megvennem. Egy napja van nálam és teljesen lenyűgöz az összetettsége a változékonysága. Az elején a tömjént egy misével indít de vigyázz rá hogy ne legyek túl ájtatos mert igencsak bűvössen teszi mindezt finom virágok kíséretében enyhén , titkos boszorkányos. Nem templomba való . Ezt követi egy rövid szappanos felhang épp csak picit érzem a bőrömön nem lettem tiszta tőle .
Egy nagyon picit ebben a szakaszban felrémlik Chanel Coco- ja . Pár perc mélázas után jön amit imádok picit édesedik, csitul a szappan jön minden szépség fahéj , vanília pacsuli benzóégyanta. Beburkol körülvesz és elválaszt a tömegtől . Az egész egy szépséges kompozíció változik lüktet életre kel. Benne van minden amit szeretek különc de mégis van egy nagyvilági filingje Sztem itt kezdődik a niche . A többi szemfényvesztés . Opiumos Chaneles Papos fahéjas mohás fás édes . Őszi téli illat egyértelműen . Szeretem .

Parfums de Marly Athalia

Parfums de Marly Athalia
2019. október 10.

Huuu nehéz kérdés ez az illat ! Rajtam nagyon hasonlít Prada Infusion -ra. Talán az élesebb kicsit karcosabb . Athalia pöppet ámbrasabb , lágyabb, ici picit édeskésebb de nem édes egyáltalán . Itt nem érzem a vetivert.
Tetszik nagyon de szerintem úgy ahogy a Pradan is túl adtam ez sem fogott meg annyira hogy megvegyem az üveget . Pedig gyönyörű. Az illat is érdekes és különleges de tényleg csak hajszálnyival jobb mint az Infu. Ezért nem éri meg a 60 ezret a 75 ml .
Viszont tényleg van egy kis szexi felhangja . Tartós és beburkol az illat . Két fújas elég .
Részemről megadom az 5 csillit. De nem veszem meg . Van ettől jobb iriszes illatom .

Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood

Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood
2019. szeptember 18.

Senki de senki nem kacérkodott vele ? Pedig aztaaaaa@va . Hihetetlen oud és fahéj a női bőrön kicsit érezhető a bőrös beütés de inkább édes fahéjas igazi dög . Tartóssága mindent fellül múló teret időt átölelő szilázs .
Férfi bőrön is fenomenális. Volt hogy egyszerre fújtuk és nem tudtam magamat vagy a Kedvest szeressem e jobban benne . Úgy tudom már csak elvétve kapható . Ezer hála annak az Úrnak aki nem szereti a parfümöt és eladta nekem . Legjobb helyen van . Csodaszer és baccarat rajongóként azt is megkockáztatom hogy ez jobb . Más nagyon más de klasszisokkal jobb.

TLM Cosmetics Foundation

TLM Cosmetics Foundation
2019. szeptember 17.

Több napja használom . Normál bőrű 40 feletti vagyok kevés bőr hibával. Azért választottam ezt a terméket mert nagyon kevés alapozót használok és a téli nyári színem eléggé különböző ezért meguntam hogy minden évben ki kell dobni a lejárt beszáradt cuccokat. Nekem jól működik . Elsődleges szempont volt hogy ne száríítson ne legyen fényes és ne üljön bele a ráncokba, ne legyen maszk hatása . Ezt kb tudja is. Jól alkalmazkodik az arc szinemhez . Nagy titok hogy kevés kell belőle . A videókon tonna szám kenik az arcra persze hogy ragacsos lesz attól a mennyiségtől bármi az lenne.
Másik nagy titok ez inkább egy BB krém nem alapozó . Ennek külön örültem . Utálom a vakolatot . Annak ajánlom akinek nincs takargatni valója szépen egységesit nem fénylik nem ráncosít, és valóban illeszkedik a bőrhöz. Kevés is elég . Ha sok bőrhibád van olajos a bőröd és egy alapozót akarsz kerüld el messzire ez nem a te terméked !! Szerintem el fogom használni. Gyors egyszerű kézzel felvinni már a kenés közben látszik a változás mármint a fehér krém szépen felveszi a bőr szinét. Utánna pár másodpercig kicsit matt púder hatást kapok ami később kb két perc eltűnik., és egységes bőrképem lesz nem púderezem fixalom stb ja és alá se teszek mindenféle kencét tisztítás után kézzel felveszem egy borsónyi az egész arcra elég . Este szoktam hidratalni és feszesitő krémezni sose reggel ...Jól lélegzik a bőröm alatta . Lényeg a mérték . !!!

Amouage Lilac Love Woman

Amouage Lilac Love Woman
2019. június 7.

Jó cucc az eleje első 20 perc finom orgona csoki kavalkád . Aztán jön a nem túl eredeti édes krémes kavalkád . Szeretem az édes illatokat de picit mást vártam picit több orgonát a végére .
Ennek ellenére az Ember szereti . Mert nem túl gejl és nem túl elvont. Általában ha vmit szeret akkor az egy egyszerű illat . Ez is az lett. Szóval ne várj nagy csavart de egy alapdarabnak jó lesz . Ezért 4 csillag . Az eleje tényleg mennyei . Kár hogy nem marad ilyen . Tartós .

Etat Libre d'Orange Noel au Balcon

Etat Libre d'Orange Noel au Balcon
2019. február 16.

Nálam az illat egy ideje lazalkov "testvér" :) jóvoltából egy hónap után most tudtam úgy fújni hogy kicsit jobban figyeljek rá.
Nos a történet valóban egy karácsonyi teraszt vesz célba . De nekem sem nem karácsony sem nem terasz . Nagyon félre visz ez a történet . Szívem szerilnt más nevet adtam volna . Merthogy nekem nyár barackszüret vadviragok fahéjas vajas csigát és mézes tejecskét reggeliző , barackot szüretelő lányok dögös illata ez . Van benne vmi ártatlan de mégis piszkos, animális . Aki szüretelt már konténerszám barackot csak az tudja mi ez az illat . A túlérett barack nedve rászárad a keezedre az augusztus forró napon.. Azt kell mondanom ez egy szexi illat . Dög. Nem, nem kifinomultan , hanem olyan jó igazi ős asszonyi módon és ez az amit én még nem kaptam meg más illattól . Egy nyomorom van csak de lehet hogy nem is baj mert így olyan bújós illatolós de kel belőle pár fújás . Közepes hatósugarú. Jól változó fejlődő illat.
Tőlem 5 * .

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2019. január 18.

Érdekes érdekes csak a Baccarat alternatíva miatt vettem meg . Van benne valami de persze ne keressük ugyan azt . Mert nem adja vissza csak egy érzetet . Viszont árban verhetetlen , a felhős izés üveg nálam - pont .
Nem bírom az ilyet . De megrendeltem mert használom a fufut már két napja és egész jó
. A férfi népnek tetszik és hát járjunk a kedvükre . Most akciós a Douglas ben. 4 csillag -1 a felhős szörnyűségért. Inkább a ponpom izé illett volna ide mondjuk pirosban .
Majd eldugom hátra ;) . Ja tartós de bőrközelben jól megmarad .és a leszáradása vmi érdekes dögös illatot hoz.

Parfum de Nicolai Fig Tea Eau Fraiche

Parfum de Nicolai Fig Tea Eau Fraiche
2018. október 23.

Az egyik legkedvesebb illatommá vált . Két hónap alatt ellocsoltam 20 ml. Ez nálam nagy szó mert rengeteg illatom van és ritkán fújok ua azt egymás után kétszer .
Nagyon viselhető nem túlzó de tartós elengáns v sportos akár attól függ mit veszel fel . Rajtam tea és valami bújós puha illat keveredik . Talán az ámbra vagy a guajakfa teszi ezt a puhaságot. Az biztos hogy a kezdeti ide nekem az oroszlánt is édes legyen és tudják hol vagyok szemléletemből eljutottam hozzá . Amit az érez aki közelebb lép és én is egész nap . Olyan mint egy selyem sál . Nekem 4 évszakos . Szeretem .

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Nectar De Parfum

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Nectar De Parfum
2018. augusztus 7.

Aztadurva! Harmadik próba után sajnos nincs tovább . Éles és karcos nagyon mű hatású . Mű körte , mű rózsa, mű csendélet fröccsöntött világ . Nagyon nem vagyunk barátok . Lehet az öreg bőröm a hibás . 40+.
Volt valamikor lanykoromban talán a Coty nak vmi hasonló illata . Amit vagy megszépít az idő, vagy valóban jobb cucc volt. Sajnos ez egy kettes de csak azért mert van benne nosztalgia .