Zuzupet

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

PomPom BB Fényvédő Arckrém

PomPom BB Fényvédő Arckrém
2019. április 20.

Ma reggel kentem fel először az arcomra,aztán elkezdtem nevetni saját magamon,hogy már megint bepaliztak!
Ez a krém egy sima hidratáló!Nem fed,nem egységesít!Nulla!Csak azért nem adok egyest mert hidratálónak használható,bár én nem használok azt sem....... Mindegy melyik színt választod!Azért PomPoméknak meghúznám a fülét,hogy bb krémnek tüntetik fel a reklámokban!(Azt még megjegyezném,hogy alacsony fedésű alapozót használok,nem photoshop hatást vártam a krémtől! )

MediNatural Csipkebogyó Bőrápoló Olaj

MediNatural Csipkebogyó Bőrápoló Olaj
2019. február 1.

Ha nem problémàs a bőröd lehet,hogy jò...Az én rozacheàs bőrömet 3 nap alatt tönkrevàgta!Az amùgy mostanàban nyugodt bőröm lángvörös 😢

Macadamia Oil Extract Hair Mask

Macadamia Oil Extract Hair Mask
2018. november 6.

Szuper!Egészséges, fénylő hajad lesz ha ezt használod.Száraz,göndör hajra tökéletes választás!!

drRiedl Intenzív Hidratáló Bőrpuhító Krém Száraz Bőrre

drRiedl Intenzív Hidratáló Bőrpuhító Krém Száraz Bőrre
2018. szeptember 13.

Három flakonnal használtam el belőle!Szépen rendbe hozta a bőröm(télen nagyon hámlik).Viszont most amikor a legutóbbi elfogyott sajnos másik fajta krémet vettem ettől a márkától (speciális arckrém aknés problémás bőrre), amitől súlyos allergiás kiütéseim lettek :( .Na azóta ezt a krémet sem bírja a bőröm!Tanulság:Soha ne cseréld le a jól bevált csodakrémed!!!!!!!

drRiedl Speciális Arckrém Aknés, Problémás Bőrre

drRiedl Speciális Arckrém Aknés, Problémás Bőrre
2018. szeptember 13.

Az én bőröm tönkretette!! 4 napig kentem az arcomra,sajnos legalább 100 db apró pattanásszerű kiütés lett a fejemen tőle!Ennek már egy hónapja és még most sem múlt el.Érzékeny bőrűek kerüljék!!!

Pödör Argánolaj

Pödör Argánolaj
2015. június 24.

Legjobb a szőkített,nagyon szàraz göndör hajamra!!Egyszeri hasznàlat utàn is làtvànyos az eredmény!Hajmosàs előtt egy óràval àtmaszírozom a nedves hajam kb 2cent olajjal,fűrdősapi...alapos öblítés...eredmény csodaszép haj :)

BeYu Velvet Mat Alapozó

BeYu Velvet Mat Alapozó
2013. november 11.

Hm.. Hát az érzelmeim vegyesek!Először is sajnos sötét lett a szín amit választottam(ami a bolti fénynél tökéletesnek tűnt)!Másodszor 3-4 óra múlva olyan mintha zsíros bödönbe fejeltem volna!!!Mattító????Nem az!Viszont nem szárít és nem bántja a bőröm!

Pantene Perfect Layers Habwax

Pantene Perfect Layers Habwax
2013. október 22.

Neten rendeltem ezt a csodát!Sajnos boltban még nem láttam,pedig nagyon jó ,az én száraz göndör hajammal csodákat művel!!Nem szárít,nem szöszösödik tőle a hajam!Az eredmény gyönyörű,fényes,puha,élettel teli,fürtös göndör haj .Még három nap után is olyan mintha akkor mostam volna meg!!!!Ugyanaz mint a régi Wella design hab wax!Szerelem...... :)

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál
2013. október 19.

Csomósít,10 perc amíg kifestem vele a pilláim normálisan!Brutálisan kell súrolni amire lejön,hozzáteszem sminklemosóval is dörzsölni kell!!!!Nem jó.....
Soha nem venném újra!!!

Miss Sporty Studio Lash Incrediball Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Incrediball Szempillaspirál
2013. október 19.

Nem hazudok,ha azt mondom a legjobb spirál amit az utóbbi 4-5 évben használtam!!!!Az egyik barátnőm hívta fel rá a figyelmem,mivel ezt a márkát nem kedvelem én magamtól nem vettem volna meg!!Én barom 3000-5000ft(clinique,maybelline,loreal,astor,stb...) dobtam ki az ablakon márkás spirálokra és számomra meglepő,hogy ez a mindegyiket felülmúlja!!!! Ráadásul fél perc alatt lejön vízzel is!Csillagos TIZES!!! :)