Venusz1984

Regisztráció dátuma: 2018. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2018. június 26.

Ebayen rendeltem 4500fT-ért. Csavaros kupakos én tenyérbe öntöm ki és úgy viszem fel. Átlátszó, teljesen folyós állapú. Reggeli rutinban NIOD MIST után használom, amikor kiöntöd a tenyerdbe elsőre kisség dühös, de ahogy felkened szinte azonnal el is illan.
A COSRX galactomyces-t cseréltem le rá és nagyon jó döntés volt. Azt is nagyon szerettem, de ez mégjobban hidratálja a bőröm, jobban száraz bőrre való. A niacinamid miatt külön plusz pont. Akinek szárazabb a bőre és bevált neki a COSRX vele is tegyen egy próbát mert tuti nem fog csalódni.

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál
2018. június 26.

Ő eddig a legjobb szempilla spirálom. Nem pereg le, egész nap tart, nem folyik szét. Szépen szállanként festi a pillákat első ráhúzásra, természetes. Nagyon szép sötét fekete szine van, azonnal kiemeli a szemem.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2018. június 26.

Amikor felraktam először olyan érzés volt mintha vizet raktam volna fel az arcomra, na mondom ez semmit sem fog érni, fél óra után éreztem beszivta a bőröm az egész cuccot, na mondom ez gyenge lesz. Aztán levettem és belenéztem a tükörbe és jött a wow hatás. Ténleg szépen feltöltötte a bőröm, száraz foltjaimat hidratálta. Önmagában kevés a sok lépéses rutinom utolsó lépése lett heti 1x, mert egy csiganyálas terméket bele akartam építeni a kis száraz bőr rutinba. Azért kap 4 csillagot mert ár-érték arányban jó fátyolmaszk, de ha extra fegyver kell egy esemény/buli előtt akkor én csakis a Hsin arany arcmaszkhoz nyúlok mert Ő a fátyol maszkok királynője nálam. Ha elfogy a 10-es csomag nem veszem újra.