Vermilion69

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Olivia Szappan Geránium Olajjal

Olivia Szappan Geránium Olajjal
2018. január 10.

Egyik kedvenc szappanom volt! Sokszor újra is vettem, imádom az illatát is, nagyon kellemes rózsaillata van. Elég sok szappant felhalmoztam emiatt egy ideje nem vettem már, de amint elfogynak ez lesz az első. Kellemesen habzik is, jól használható fürdésre, viszont tényleg elég gyorsan fogy sajnos. De azért az illata kárpótol :) extra száraz ekcémás bőrömet nem szárította, úgyhogy érdemes megpróbálkozni vele a szárazabb bőrűeknek is.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2018. január 5.

Nagyon szeretem, jó nagy a mérete, hosszú hajhoz ideális. Sokkal jobb valóban ezzel fésülködni, mint egy hagyományos hajkefével vagy fésűvel :)

Up: most vettem meg a második ilyen kefémet, mert az előzőnek a szálai már nem voltak a legjobbak. Továbbra is a legjobb és csak ajánlani tudom :)

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2016. november 3.

Az illata nekem tetszik, nem egy szokásos illat, számomra finom, pedig alapvetően az édeskés illatokat szeretem, de ezzel valahogy kitűnik a sok kézkrém közül. Az ekcémám miatt vettem meg, amire csak a szteroidos krém használt, most három napja kenem és az ekcémám sokkal szebb, úgyhogy nekem eddig úgy tűnik, hogy bevált, aminek nagyon örülök. Remélem ez így is marad, a nagy tubust vettem meg, úgyhogy egy darabig valószínűleg elég is lesz, nekem mindenképp megéri ha már valamit találok, ami használ is ténylegesen a bőrömnek és az ekcémára is ilyen jó hatással van.