VeronikaB

Regisztráció dátuma: 2019. február 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. február 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Eye Liner

Yves Rocher Eye Liner
2019. május 31.

Sötét barna szép hamvas, pont ilyet szerettem volna (bár érdekes h tégelyben meg az applikátoron vörösesbarnának tűnik, felkenve inkább hideg, sötét). Első tusom, szóval még gyakorolnom kell, de sztem jó (lesz) vele dolgozni. Nem szárad rögtön, kb fél-1perc, de a tusvonal amúgy sem a rohanós smink :) ha nedvesség/könny éri, akkor elkenődik, ugyanakkor emiatt könnyen javítható is. Elfelejtettem megnézni az összetevőket előtte, itthon vettem észre a parabent:( de nyilván elhasználom, mert egyébként tetszik.

Biola Levendulás Babafürdető

Biola Levendulás Babafürdető
2019. április 24.

Jó összetevők, nem irritál, újszülött kortól használjuk. Nekem már kicsit sok ez a levendula illat. Emiatt nem veszem újra, de már kinéztem egy másik Biola fürdetőt.

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre
2019. április 24.

Kellemes állag, jó használni. Még csak pár napja van meg, egy mintát vettem, de elégedett vagyok.

Update:
Megvettem a nagy kiszerelést, még mindig szeretem, a sminket is jól lehozza, kellemes a bőrömnek. Egy problémàja a kiszerelés...jobb lenne pumpás, még a sima kupak is, mert bár jól néz ki, nem túl praktikus ez a billenő kupak, könnyen odaszárad a maradék, a peremén megül... kicsit kényelmetlen, h még erre is oda kell figyelni. Egy fél csillagot levonnék, de nem lehet, így csak 4es