Verus

Lakkfan
Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lakkfan
Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Creme-Öl Bodylotion Mit Cassis-Extrakt

Balea Creme-Öl Bodylotion Mit Cassis-Extrakt
2013. március 11.

A mandulás után vettem meg, mert lenyűgözött az illata. Kevesebb is elég belőle, mint pl. a mandulásból, de lassabban szívódik be, kicsit talán tényleg túl olajos. A bőröm puha lesz tőle, az illata egész tartós, a dolgát elvégzi, szeretem, de újravásárolni csak azért nem fogom, mert a mandulás cseresznyés magasabbra tette a lécet. :)

Balea Cseresznye-Mandula Testápoló

Balea Cseresznye-Mandula Testápoló
2013. március 11.

Ez előtt a testápoló előtt olyan nevesebb márkákat használtam, mint Dove, Nivea és Garnier, de azt kell mondanom, mind kutyafüle ehhez képest.
Amellett hogy nagyon kellemes és csalogató az illata, egész gyorsan beszívódik. Nagyon finom puha marad tőle a bőröm, nem csak órákig, hanem egy bő napig! Az illata lehetne tartósabb is, én nem sokáig érzem, de legalább nem fenyeget a veszély, hogy megcsömörlök tőle. Ettől eltekintve semmi gond nincs vele, már újra is vásároltam, és még biztos beszerzek még egyet pluszba, mert sajnos limitált.

Miss Sporty Metal Flip Körömlakk

Miss Sporty Metal Flip Körömlakk
2013. február 6.

Már október óta erre a lakkra fájt a fogam, mióta láttam a külföldi fb-n feltűnni, és végre itthon is kapható. 599-ért jó vétel, de sajna csak 3 árnyalat kapható az ötből. Sebaj, a kedvenc, a 030 Aurora Borealis köztük volt. Meg is vettem, gyönyörű. Az üvegben. Sajnos felkenve a türkizes kéksége egyáltalán nem érvényesül, kicsit gyengusz az egész, olyan erőtlen. De legalább szép lilás-zöldes fényben játszik. Három réteget kentem fel. Nagyon tartós. Alap és fedő nélkül 4-5 simán kibírt minimális kopással. Ezért jár a négy csillag. Talán fedőlakként jobban szuperál, mindenképpen kipróbálom majd.