vesper

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Naked Frizz Fighter Gubancolódást Gátló Szérum

Naked Frizz Fighter Gubancolódást Gátló Szérum
2012. augusztus 25.

Én hajmosás után, száraz hajon szoktam használni. A krém zselészerű, inkább vizes, mint olajos hatású, a hajam pillanatok alatt "felszívja". Sajnos számottevő ápoló hatást nem vettem észre. Kipróbáltam vizes hajon, szárítás előtt is, de úgy sem. Úgy látszik az én száraz hajamra ez a termék kevés. Egyetlen pozitívuma, hogy szilikonmentes.

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15
2012. augusztus 19.

Télen száraz a bőröm, nyáron pedig inkább zsíros. Nyári nappali hidratálásra nekem teljesen bevált ez a könnyű, olajmentes hidratáló. A mattító hatás nem túl látványos, de BB krémmel használva jól működik. A krém gyorsan beszívódik és nem irritál, ami nagy szó, mert egyébként nagyon érzékeny a bőröm. Ár érték arányban szerintem teljesen korrekt.

Annemarie Börlind Ajakbalzsam

Annemarie Börlind Ajakbalzsam
2012. augusztus 19.

Régen sokat küzdöttem az ajkaimmal, télen nagyon szárazak voltak, néha vérzésig kicserepesedtek, a sok Labello használat persze tovább rontotta a helyzetet. Aztán valahol olvastam erről az ajakápolóról, és megtörtént a csoda! Most már évek óta használom, reggel és este egy réteget kenek fel, télen néha napközben még egyet, és azóta soha nem volt száraz a szám! Az ára kicsit húzós, de mivel kevés is elég belőle, nagyon sokáig elég. Nekem ez a termék csillagos ötös!