Via84

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Chevignon Forever Mine EDT

Chevignon Forever Mine EDT
2017. június 9.

Először is baromi ideges vagyok! Sikerült rendelnem egy hamisítványt... 👿 Azt hiszem itt lesz vége az internetes parfüm vásárlásnak!
A parfümről viszont csak jót tudok mondani! Úgy érzem megtaláltam benne mindent ami én vagyok!Nem egy dög,nem egy túl bonyolult illat, egyszerűen csak kiegészít, vagány,lezser, kicsit szexis, bárhol megállja a helyét! Inkább őszi, téli illat! Én azt hiszem nem kell tovább keresgélnem (legalábbis egy jó ideig),mert tényleg annyira passzol a bőrömmel, hogy kiütötte a drágább társait is... Mivel mikor megérkezett a rendelésem, egyből levágtam hogy hamis (pedig egyáltalán nem vagyok parfüm szakértő, szóval ha már nekem feltűnik, akkor...), bementem a Dm-be, és megvettem. Itthon mindkét csuklómra fújtam, értelemszerűen,egyikre a Dm-es, másikra a rendelt parfümből, és köze nincs az eredetihez!Azt gondolom, hogy ez a parfüm nem az a nagyon drága kategória, érdemesebb üzletben megvenni, mégha csábító is az internetes ára!

Betty Barclay Precious Moments

Betty Barclay Precious Moments
2017. május 6.

Én nem éreztem annyira édesnek, inkább fanyarnak,ami nekem nagyon bejött az elején, de rólam iszonyatosan hamar elillant:( Pedig nekem olyan vagány illat lenne,de így sajnos nem tudok vele mit kezdeni, ettől függetlenül az illata jó, szerethető!

Calvin Klein Eternity Now EDP

Calvin Klein Eternity Now EDP
2017. május 6.

Hát ő sem lett kedvenc. Ahogy mások is írták, az elején​ nagyon kellemes, nem túl édes,de a végén valóban szúrós, a tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után.Ez sajnos csak hármas,de azért,mert annyira nem elviselhetetlen,egynek elmegy.