Vicasminkel

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2020. december 31.

Néhány napja használom ezt a gélt, valóban szépen beszívódik a bőrbe, utána még kényelmesen feltehető rá a jól bevált arckrém is. A sok-sok dicsérő vélemény hatására egyből a nagyobb kiszerelést vettem meg (sajnos). Arcomra szándékoztam elhasználni az egészet, de már most biztos vagyok benne, hogy nem oda fogom, hanem majd elkenegetem hajra vagy testápolónak. Vásárlás előtt is láttam persze, hogy van benne parfüm, de bíztam benne, hogy csak úgy módjával. Sajnos csalódnom kellett, az illata isteni finom, de iszonyatosan tömény és hosszú órákig érzem magamon. Nagy nehezen összeállítottam magamnak egy szuper összetevős, illatmentes arcápolási rutint, erre most belerondítottam ezzel az aloe vera géllel. Csakis magamat hibáztatom persze, hiszen az összetevő listája nem volt titok előttem. Újravenni ezerszázalék,hogy nem fogom. Most ismét egy jó minőségű, illatmentes aloe vera gél keresésébe kezdek, ezúttal nagyobb következetességgel...
És az adagolása, jajj! Kénytelen voltam egy mini tégelyt használni, és abba nyomni pár napra elegendő adagot. Amikor az kifogyott, újratöltöttem megint, mert az eredeti flakonból akkora adag jön ki egyszerre, ami nekem 2-3 használatra elegendő.
Összességében részemről nagy a csalódás, emiatt három csillagot adnék, de én voltam naiv, amiért megvettem, ez viszont nem írható a termék rovására. Nagyon nagy kár, hogy agyon van illatosítva, egyszerűen nem értem, hogy minek??? :-((((((((((

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2020. november 29.

Egy elismert hazai sminkes youtube videója alapján döntöttem emellett a highlighter mellett, és nem bántam meg! Mivel nem akartam ezerfélével próbálkozni, hanem egyetlen igazán jót beszerezni, rá esett a választásom, és kb. másfél éve használom úgy, hogy eszembe sem jut valami újat kipróbálni. Nagyon tartós, szép, szolid kis fénye van, de ha akarjuk fel is lehet turbózni. Nagyon kevés kell belőle, ezért érdemesebb az utazó verziót beszerezni belőle (ha még egyáltalán van ilyen), mert a teljes kiszerelést szerintem reménytelen elhasználni. Hogy még kihasználtabb darabja legyen a sminkes fiókomnak, mostanában az erősebb és a túl harsány színű szemhéjpúdereimet "szelidítem" vele, és rá kell jönnöm, hogy egészen új árnyalatokat tudok így kreálni. Ára elég magas, de aki hozzám hasonlóan nem akarja már a pénzét próbálgatásokra pazarolni, annak ez egy biztos megoldás, mert nem fog zsákbamacskát kapni a pénzéért.

Nabla Denude Ecset Készlet

Nabla Denude Ecset Készlet
2020. november 6.

Jó minőségű ecsetek, elégedett vagyok velük. A fotó szebbnek mutatja ugyan őket, mint amilyenek a valóságban, de ezzel együtt is teljesen rendben vannak, jó kis puha a szőrük, szeretem használni mindegyiket. (A tartó viszont rettenetesen gagyi, ég és föld a különbség a képen látható és a valóságos neszi között! Ezért viszont nem vonnék le pontot, mert az ecsetek miatt vettem meg ezt a szettet.)