Vicky12

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. május 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, youtube videóban is láttam, hogy nagyon ajánlják mondom egy próbát megér. Szerencsém volt mert szettben 4500ft-ért vettem meg a habzó arctisztítójával. Sajnos nekem nem vált be, úgy használtam ahogy le volt írva a tájékoztatóban. Fél évig használtam, de utána megváltam tőle mert csak egyre több pattanás jött ki rajtam. A helyzet még rosszabb lett, mint amielőtt elkezdtem volna használni. Nem vagyunk egyformák sajnos az én bőrőm így reagált rá.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2019. május 19.

Én nagyon szerettem, nem jött ki több pattanásom tőle, jól is fedett, az illata is kellemes volt. Egyetlen hátránya van hogy egy idő után a tubusban narancssárga színű lett így nem tudtam teljesen elhasználni ezér kapott tőlem 4*.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2019. május 19.

A legjobb pórustisztító! Nagyon szeretem másodjára vettem újra biztos, hogy még újra fogom sokszor venni. Hetente 1x használom de annyi nekem elég is nem szárít, nem lesz több pattanás tőle, a fekete miteszerek nagyrészét is kiszívja. Nagyon zsíros bőrőm van, de ez a termék azt is nagyon jól kezeli.