Victory13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 30.

Szuper alapozó! A színválaszték tényleg szegényes, de a sárgás tónusú bőrömre a legvilágosabb árnyalat még télen is tökéletes. nagyon jól fed, és tényleg mattra szárad. Utána nem is érzem szükségét, hogy a teljes arcomat lepúderezzem, csak a szem alatti részt szoktam a korrektor miatt. Ecsettel is felvihető, bár én szivaccsal jobban szeretem eldolgozni. Így kicsit kevésbé erős a fedése, de természetesebb a végeredmény. Ahol pedig szükségem van rá, ott építeni is tudom a fedést.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub
2019. január 10.

Az eddigi legjobb bolti arcradír amit eddig próbáltam. Sosem szerettem a túl kicsi szemcsés radírokat, mert úgy éreztem hogy semmit nem csinálnak a bőrömmel. Szerencsére ezzel nincs ilyen problémám, rendesen radítozza a bőröm. ( talán érzékeny bőrűeknek ez kicsit túl sok is lenne) Használat után tényleg hagy egy réteget a bőrön, de én ezt kifejezetten szeretem. Korábban próbáltam egy mintát a kakaóvajas változatából, és az talán kicsit jobban tetszett. Sokkal finomabb volt az illata, és tényleg hidratálta a bőröm. De radírozó hatásában ez sem marad alul. Az árát elég borsosnak tartom. Ennyi pénzért bármennyire jó, nekem nem éri meg. Én még glamour napok alkalmával vettem, és így viszont nekem megéri. Mindenképpen újraveszem, viszont akkor inkább a kakaóvajas változatát.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. január 10.

Az egyik legjobb alapozóm. Imádom, hogy nem csak a szín sötétségét tudom kiválasztani, hanem meleg és hideg árnyalatok közül is tudok válogatni. A finishe is tökéletes. Nem túl fényes, de nem is szupermatt. A tartósságával is meg vagyok elégedve. A nap végére egyedül az orrom környékén szokott lekopni, ha orrfújósabb időszakban vagyok.