Videkilany

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Benecos Natural Kajal Szemceruza

Benecos Natural Kajal Szemceruza
2017. április 6.

A szürke verzióját vettem meg, nagyon szép színe van. Önállóan valóban hamar kopik, így a tusvonal felé használom szemhéjpúder helyett (nem mondom, hogy nem maszálódik, de a szín szépen megmarad). Összességében elégedett vagyok vele, de a fentiek miatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza
2017. április 6.

A szőke árnyalat nekem is iszonyatosan bejött. Mivel nem szeretem a vöröses árnyalatokat (nagyon elütnek a szemöldökömtől), ezért eddig szemöldökpúdert használtam (ARTDECO 5-ös árnyalat, azaz szőke). Ez a ceruza kicsit erősebben fed, de mégis természetes. Telitalálat.:)

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal
2017. március 24.

Évek óta kerestem a kombinált bőrömhöz való megfelelő arckrémet. Végig próbáltam a nagyobb külföldi biomárkák kombinált bőrre javasolt krémjeit, de úgy tűnik a gyártók valamiért úgy gondolják, hogy a kombinált bőrt zsírtalanítani kell, így persze néhány nap alatt mindig kiszáradt a bőröm, bevörösödött és a T-vonalban még jobban zsírosodott. Ha pedig hidratálósat próbáltam, akkor meg kipattogott. Véletlenül találtam a Müller polcait böngészve erre a termékre, és gondoltam miért ne? Az első néhány napban nem éreztem semmilyen változást, kb 1 hét után viszont gyönyörűen kiegyensúlyozta az arcbőrömet, selymes, nem száraz sehol, és nem is pattogott ki. Tény, hogy nem szívódik be teljesen a bőrömbe, de ezt úgy oldottam meg, hogy este használom. Nagyon szeretem, mindenképpen újra fogom venni.