Vien

Regisztráció dátuma: 2012. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2014. május 19.

Hónapok óta kínlódtam az arcommal. A bőröm zsíros, mégis száraz, hámló, viszket, ettől pedig vörös lett. Mindenféle krémet kipróbáltam a 100 Ft-ostól kezdve a kicsit drágábbakig. Véletlenül mentem be a gyógyszertárba, ezt ajánlották, állítólag többen visszamentek teljes árú terméket venni a promóciós termékminták után. Pont akcióban volt, 1 teljes áru termék+a második 990 Ft-ért.

ÁLOM! De komolyan. Napi 2 x használom az arcomra sima lemosóként, szépen leszedi a sminket is, és más másnapra elmúlt a húzódó vörös, hámlás az arcomról. Azóta sokkal sokkal szebb a bőröm, nincs rajta pattanás egyáltalán, nem zsírosodik annyira. Remélem sokáig elérhető lesz még, mert megtaláltam álmaim lemosóját.

Samponként is használható egyébként.

Uriage Cu-Zn Krém

Uriage Cu-Zn Krém
2014. május 19.

Az Uriage D.S. arclemosójával együtt használom. Szerintem egyáltalán nem zsíros krém, naponta 2x, reggel és este is kenem vele a bőröm. Hamar felszívódik, tényleg eltűnik tőle a pirosság, a hámlás, a viszketés, és a húzódás az arcon. Egy csodaszer!! Megannyi krémes próbálkozás után, amíg ilyen hatást fejt ki, biztosan nem cserélem le. Az ára 2500 Ft körül van teljes áron, én akcióban vettem lemosóval együtt 990 Ft-ért. Megéri beruházni rá.

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2012. március 29.

A por állaga miatt a fekete hajamon nehéz eldolgozni, ha sikerül, utána pedig ragacsos, fura érzés marad a hajon, nálam nem segített a zsírosság megszüntetésében. Ha kicsit grízesebb lenne az állaga jó lehetne.