Vikcsim

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Sundance After Sun Lotion

Sundance After Sun Lotion
2019. január 10.

Nagyon szuper!!! Sikerült nagyon durván leégetnem magam a szoliban..fájt mindenem. Este fürdés után bekentem magam ezzel a krémmel mindenhol a hátam kivételével, nagyon jól hűsített.Láss csodát reggelre mindenhol elmúlt a pirosság, kivéve a hátamon.:) Az illata is kellemes, naptejre emlékeztető. Ezentúl be fogom iktatni szoli utáni rutinként, a tusfürdőjével együtt.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. január 3.

Én is úgymond a Lovely ,, ikertestvéreként,, szoktam emlegetni. Ár-érték arányban ezt a két szempillaspirált tartom a legjobbnak. Én ezt picit jobban kedvelem, tovább elég..talán a textúrája miatt, valamint sűrűbb szempillát csinál. Szívesen kísérletezek más termékekkel, de mindig van itthon egy ilyen, mert ez a tuti befutó! 5*

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum
2019. január 3.

Egyszerűen szörnyű!!! A legrosszabb hajolaj, amivel valaha is találkoztam. Sokáig használtam a sárga társát, amivel ár-érték arányban maximálisan meg voltam elégedve. Mivel nem volt a fodrászkellékben, így ezt a verziót választottam. Hát nagy hiba volt. Nem, hogy jót tett volna a hajamnak; épp az ellenkezője..úgy kiszárította, mintha leszívták volna szőkítőporral. Azonnal meg is kellett mosni, hatalmas csalódás. Soha többé!!! Kuka.