Viki0922

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2020. szeptember 15.

Sokéves sikertelen keresgélés után rájöttem,hogy apának mindvégig ez a deoja volt és mennyire megtetszett nekem is 😍 az illata mellett a legfontosabb a hatása... És hát, számomra ez a tökéletes dezodor. Nem tolakodó, épp,csak egy leheletnyi illat,ami a ruhán is fincsi marad,nem keni össze ,úgyhogy számomra ez 5*.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2020. szeptember 15.

Én állandó dilemmában vagyok a deokkal,mert nagyon sok problémám adódik abból,hogy megveszek egyet,majd csalódottan veszem észre,hogy nem működik. Ezt a roll-ont a sok pozitív visszajelzések + az én elkeresedésem gyümölcseként vásároltam meg kb 2 hónappal ezelőtt. Nagyon tetszett,hogy nem folyik annyira ,az illata azonban számomra kicsit sok és nem is annyira púderes. Egyébként a hatása általában megvan,viszont tapasztaltam olyat is,hogy kifejezetten büdös voltam ,lehet a ruhával volt a baj(műszálas). Nem hiszem,hogy újra veszem, nekem jobban bevált pl az old spice.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2020. szeptember 15.

Úgy három éve használtam az öt milligrammos verziót és akkor az is segített, mivel a homlokomon apró kis pattanásszerű kiemelkedések voltak .Azokat körülbelül 2 hét alatt teljesen eltüntette a krém ,majd bőrgyógyász hatására vettem meg ezt a verziót amikor is elmentem hozzá vizsgálatra. Csínján kell bánni a termékkel, mivel nagyon tud szárítani, de megfelelő használat mellett ez méginkább segítette az én, egyébként enyhe lefolyású aknémat . Azt gondolom, hogy ez egy kötelező darab mindenkinek ,akinek pattanásaim vannak. Nekem hogyha kijön a homlokomon, vagy az államon, vagy akár az arcomon, én bárhol használom ,illetve a hátamra is alkalmaztam. Szerintem nagyon megéri ,főleg ennyi pénzért, ahhoz képest,hogy az egyik ,számomra felírt antibiotikumos kenőcs pl. 5900ft volt. Arról nem is beszélve,hogy ez a tubus egy évig is kitart,mivel nem kell mindennap használni. Én általában bizonyos időközönként szoktam előkapni, aztán nagyon boldog vagyok minden használatot követően. 10/10.