viki9505

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2021. október 5.

Imàdom a hatása együtt az acneminum tablettával csodálatos ! 10/10

Ám ami nagyon zavar , hogy az elején hiába mostam 10000szer kezet mèg is megmarta a törölközőket 😤 így egy rossz törölközőt készítsetek elő a művelethez és a párnàt takarjátok le úgyszintén 😋

Acneminum Tabletta

Acneminum Tabletta
2021. október 5.

Sziasztok :)
Terhesség utáni hormon változás miatt alakult ki az arcomon Millio apró kis pattanás szerű Göb .
3 napig bírtam a sírás folytogatott - hogy lett egyik pillanatról a másikra ennyire csúnya az arcom?!

Rohantam a patikába azonnal vettem egy ilyen tablettát majd könyörögtem , hogy valami krèmet is adjanak !
A 2 együtt 2 nap alatt csodát tett az arcommal ( akneroxid a krém neve ) !

A krém peroxid tartalmú az az bármilyen textilhez hozzá érsz kimarja! Na én ezt nem tudtam - 4 törölközővel és egy textil baba pelussal végeztem 1 nap alatt 😂 fokozottan csak az előírtaknak megfelelôen alkalmazd !

A tablettàt minden nap szedem napi /1 :) azóta boldogan újra smink nélkül élvezem a mindennapokat ❤️🙏🙏🙏🙏🙏

Terhesség előtt is szenvedtem a pattanásokkal - nem csak a hormonvàltozás alatt 😉 így nekem 10/10

Isana Young Pattanások Elleni Gél

Isana Young Pattanások Elleni Gél
2016. október 3.

Sziasztok ! Közel egy éve választottam ezt a terméket a Rossman Drogeriaban ! Tünet mentes voltam , majd egy nap balul sült el az egész ! Mivel kiskorom óta szenvedek méhgyulladással ezért néha néha ki pattog az arcom bal fele és nem kis pattanásokról beszélek . Bekentem egy este az arcom bal felén féltűnt pattikat majd 20percel később lilás foltot vettem észre a pattanások körül és annak környéken ! 3. Fokú égési sérülést szenvedtem mi nap a krémtől úgy , hogy semmi jele nem volt annak hogy a húsom és a bőröm szét marta csak azt éreztem , hogy száritja a pattanásos területet és 20percel később a könnyeim potyogtak a látványtól ! Jelentve lett az ÁNTSZ felé a termék bevizsgálása ! Remélem egyedül jártam igy a termékkel és nem került több rossz anyagokból összeállított termék a polcokra ! Sorozat képek is készültek ... nagyot csalódtam !!!!