Viki986

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Diamond Nails One Step Zselé Lakk

Diamond Nails One Step Zselé Lakk
2019. szeptember 25.

Szupeer! Anyukámnak vettem, mert sajnos a körme hosszába repedezik be és már nem segített neki semmilyen tápáláló körmölakk. Ennek használata olyan egyszerű és gyors, hogy soha nem csináltam még körmöt, de fél óra alatt kész voltam vele. Én még raktam rá top shinet is, hogy még tartósabb legyen. :)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. május 29.

3 színem is van már belőle a Magic Dessert mindent visz, gyönyörű ellenálhatatlan ajkak. Hamburger teszten ugyan nem ment át, mert sajnos kopott a színéből és 3-4 órás viselés után kiemeli a szárazabb részeket, de ettől függetlenül tartósnak tudom mondani. Talán a legfontosabb, hogy nincs az az érzés, hogy rúzs van az ajkaimon, nem ragad és +, hogy jár hozzá ceruza is :)

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre
2019. május 29.

Régóta keresem azt a testápolót ami a krokodil száraz bőrömön segít. Na ez az a testápoló. Próbáltam már 8000 ftosat is próbáltam már olcsóbbat is de a Garnier az ami megfizethető áron minőségi terméket nyújt. Felkenem, szépen beszívja az elején még kicsit ragad de után tökéletes. Másnap is szép a bőröm, rendszeres használata mellett pedig végre nem kell félnem a rövidnadrágos időtől.