vikifekete

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Spirit Of Cashmere Musk EDP

Spirit Of Cashmere Musk EDP

Ajándékba kaptam, imádom.:)
Sokan dicsérik, hogy jó az illatom ha ezt használom. A ruháim brutál sokaig tartják az illatot. Nagyon édes, vaníliás illata van, ilyenkor télen még jobban szeretem.
Eleinte kicsit érzem alkohol szagát, de nekem elmúlik pár pillanat alatt.
Nekem nem volt "sok" az illat, sosem lettem tőle rosszul, és más sem panaszkodott e miatt.
Ár-érték arányban nagyon ajánlom, talán inkább fiatalabbak számára.:)

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2016. december 22.

Könnyen lehet vele hétköznapi és brutál pillákat is csinálni. Egy rétegben is szép ívelt lesz a pilla, gyönyörűen szétválasztja őket. Több rétegben nekem kissé "póklábas" lesz, de könnyen javítom egy kiszáradt szempillaspirál keféjével. Minden nap ezt használom, brutál hosszú pilláim lesznek tőle.:)
Ismerőseim említették is, hogy milyen szép hosszú a szempillám.
Ajánlom mindenkinek!

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2016. december 22.

Pár napja vettem, eddig egyszer használtam. Egy teljes napig rajtam volt és csak egyszer korrigáltam egy nagyon kicsit. Ivást bírta, puszinyomot nem hagyott. Nekem az illata nem jött be, de szerintem csak közvetlenül beleszagolva érezhető, így egyáltalán nem zavaró. Ritkán hordok rúzst, így nem éreztem azt, mintha semmi sem lenne rajtam. Viszont folyton megnyalom a számat, ha száraznak érzem és így sem kopott gyorsan.:) Ha mégis kopott egy picit, akkor is tudtam javítani rajta, vigyázni kell hogy ne legyen túl sok termék a szánkon, mert akkor kicsit pereg. Összességében nagyon megéri az árát.
A lilás árnyalat van meg, nekem nagyon tetszik. Biztos, hogy újraveszem! :)