vikii_kk

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. november 18.

Csak akkor olvastam el a véleményeket róla, miután megvettem így kicsit aggódtam vajon az én mindenre érzékeny és mindentől kipattogzó bőröm hogyan fog reagálni rá, mit ne mondjak kellemeset csalódtam.
Alapnak használom, arra még primer és úgy az alapozó, nem fénylik jobban át az arcom tőle mint egyébként is tenné. Bár tény, hogy felkenve tocsog, lehet ha nem lenne rajtam mattító primer már nem lenne ez a véleményem. Azt, hogy újra veszem e még átgondolom, de jelenleg nem panaszkodom rá.

NYX HD Studio Finishing Púder

NYX HD Studio Finishing Púder
2021. november 17.

Nekem ez A PÚDER! Hacsak nem találok még jobbat, addig tökéletesen elvagyok vele. Alapozóra használom, teljes arcra, és órákon át csodásan tart. Nap végére egy minimálisan átfénylik, de néha akkor is úgy nézek ki, mintha egy természetes fényesség lenne az arcomon. Matt, kényelmes, olyan puha tőle az arcom legszívesebben egész nap fogdosnám. Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon porzik, még sosem vittem táskában sehol mert félek ha kinyitnám, kiszállna belőle az egész. Bár emiatt nem vonok le pontot, a termék minőségét nem befolyásolja. Most vettem meg a második dobozzal!

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2021. november 17.

Update: felpontozom egy hármasra, mert ahogy kezd fogyni és kevesebb a termék, egy fokkal szebb a végeredmény, de továbbra is azt mondom, nem fogom újravenni, van nála mérföldekkel jobb spirál de olcsóbban.

Itteni vélemények alapján vettem meg, miután ennek a márkának az egyik spirálja már bevált nekem, mondom egy próbát megér. Hatalmas csalódás volt, a szilikonkefe nekem amúgy sem szokott beválni, de még az a legkevesebb probléma vele. Tény, hogy hosszú tőle a szempilla, de mit érek vele, ha a fele lefolyik, a másik fele pedig konkrétan feltapad a szemhéjamra? Egy panda hatását keltettem vele, még akkor is ha nem volt meleg. Nem tartós, így viszont nem szeretnék többet venni belőle. Nekem nem vált be, hiába szép első körben, később nem marad a szempillámon semmi :(