vikiko17

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték
2016. november 28.

szeretném tudatni a többiekkel, hogy lehet kapni dm-ben is mostanában! kaptam is az alkalmon és kipróbáltam, de még ezelőtt soha nem festettem vagy szineztem a hajam és az itteni vélemények elég vegyesek voltak ahogy az érzelmeim is. :) a használati leírás 100%-ban segített, de most először csak egy 10-15 centi hosszt mertem csak befesteni ami viszont nagyon jól sikerült!! sokan mondták, hogy olyan mintha kiszívta volna a nap a hajamat és persze ezt a hatást is akartam vele elérni (30 percig volt fent) :) nagyon valószínű, hogy még egyszer befestem majd vele a hajam, mert nagyon meggyőzött, csak ajánlani tudom :) annyi még, hogy nekem sötétbarna hajam van és ezen kicsit vöröses tónusú a festék, de nem kell megijedni, mert a dobozon is ez a hajszín szerepel!

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2016. augusztus 13.

Külföldön jutottam hozzá borsos áron, de őszintén mondom megért minden fillért!! A "life is a beach" árnyalat van meg és egyszerűen gyönyörű a színe de hasonlóan szuper a többi árnyalat is. A tartóssága nálam nem szempont soha, szerintem az átlagos. Hihetetlenül pigmentált, nem szárít szóval maximálisan egyetértek az előttem szólóval. Ha tehetném csak ilyenből tankolnék fel és remélem lesz lehetőségem újravenni belőle!

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2016. június 12.

Hát... már régóta szemezgettem vele, mert álmom egy nude rúzs de sajnos a fedése egyálatlán nem az amit a sima Kate Moss rúzsok nyújtanak. Másik az hogy szerintem mindenki óvatosan vegyen mert sok függ attól hogy passzol-e hozzád az adott árnyalat. Azt vettem észre hogy év közben amikor fehér a bőrön egyáltalán nem áll jól, de nyáron amikor lényegesen barnább vagyok nem rossz. Ettől függetlenül nem szeretem, engem teljesen kiábrándított. :(