Vikkancs293

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Plantur 39 Kondícionáló Barna Hajra

Plantur 39 Kondícionáló Barna Hajra
2019. április 24.

Ide is beírom amit a samponjához: Huszas éveimben járok, tipikus semmilyen világosabb barna hajam van, fakó ronda, vékonyszálú. Nem merem festetni mert így is hullik és ritkul, gyenge törött, ezért nagyon örültem ennek a samponnak mert nagyon szerettem volna mélyebb sötétebb barnána festeni, csak hát nem lehet, és gondoltam kettő az egyben, még a hajhullást is csökkenti... Nem hogy sötétebb nem lett, de még csak valami fényt vagy más árnyalatot sem adott neki. Konkrétan semmit nem ér, pedig hetek óta használom, és a kondícionálóját is megvettem hátha úgy hatásosabb, de a kettő együtt sem ér semmit, és egy vagyont kidobtam rájuk.....és még azt is a számlájukra írom hogy a hajam lapos lett tőlük, és sokkal roszabb az állaga mint előtte volt, szóval borzalom, nem ajánlom senkinek, azon kívül hogy rontott az amúgyis sz@r hajam állapotán mást nem csinált....ha az én hajam nem fogta be, akkor hogy fogna be egy világos ősz hajat..? Pénzkidobás, átverés...a maradékot szerintem ki is dobom.

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra