Viktoria_fks

Regisztráció dátuma: 2020. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2022. május 31.

2-3 éve ez A SZEMPILLASPIRÁL!
Nagyon sok spirált használtam már, most is van 4 db, de mindig ehhez nyúlok vissza.
Egyszerűen imádom.
Tetszik az ívelt keféje, pont annyi festéket vesz fel, amennyit kell. A szempilláim tőle nagyon szép hosszúak és íveltek.
Nem pereg le, megállja egész nap a helyét :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2022. május 31.

Ezer éve ezt a púdert használom.
Nagyon szépen mattít, sokáig bírja, de azért a leírásban mondott 9 órát nem bírja nyilván :)
Soha semmi bajom nem volt vele.
Továbbra is ezt fogom használni.

Max Factor Radiant Lift Alapozó

Max Factor Radiant Lift Alapozó
2022. május 31.

A Dm-ben kiárusítás keretein belül szereztem meg, 2190 Ft-ért. Soha nem volt még Max Factoros alapozóm, meg amúgy sem vettem még 5 ezer Ft-os alapozót, de ennyiért mondom csak elhozom. Mégis csak Max Factor :)
A teszter alapján elsőre megtaláltam a színem. (035-ös )Szeretem a pumpás üvegűeket, viszont sose tudom belőni mennyit nyomjak ki.
Szivaccsal vittem fel az alapozót. Nagyon könnyen, kényelmesen el lehetett oszlatni (nem kell belőle sok).
Illatot nem érzek. Gyorsan beszívódik, hál istennek nem üt el.
Szép, egységes, közepes fedése van. Féltem, hogy nem lesz matt, de hál istennek le mattult. Rimmel púdert szoktam használni, mert nagyon zsíros a bőröm, mindig kell púder, különben 1 órán belül már fénylő diszkógömb leszek :)
Azt kell, hogy mondjam, hogy JÓ! Volt már erősebb alapozóm is, de ez nagyon közelít hozzá. Nagyon szépen tart, nyilván nem lesz tökéletes egész nap, de mindig figyeltem és nagyon sokáig bírja.
Egyelőre úgy néz ki, hogy nem bántam meg a vásárlást.