viktórija

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. július 18.

Épp most dobtam fel egy pakolást. Ma vettem, a Tescoban el volt dugva egy oszlop mögé egy csomó más akciós dologgal együtt. Szerintem innen én vettem a legolcsóbban, 519 forintra volt leárazva. Már régebben is szemeztem ezzel a termékkel, mert nagyon nagy kiszerelés, és érdekelt is, hogy milyen a hatása. Eddig azt tapasztalom, hogy jó felkenni az állaga miatt, valamint nagyon de NAGYON jó az illata. Kicsit csípi a szemem, de kibírható. Hamarosan update. :)

UPDATE: A bőröm nem zsírosodik annyira napközben a használatát követően. Tisztábbnak és puhábbnak érzem tőle az arcom. Lemosni viszont tényleg nehéz. Ez legyen a legkevesebb baj :)

Avon Summer White Sunrise EDT

Avon Summer White Sunrise EDT
2014. május 30.

IMÁDOM! A sorozat mindhárom parfümjét nagyon szeretem, de ez a legjobb. Sokáig megmarad az illata. És nem is drága. Mióta megrendeltem, anya mindig kölcsönkéri, mert neki is nagyon tetszik. Lehet rendelek neki is, mert lassan az enyém fogja bánni :)

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2014. május 18.

Pár hónapja valami fura kiütés jelentkezett a hátamon. Elmentem vele kórházba a bőrgyógyászhoz, ő nem tudott rá mit mondani, a leletre is annyit írt hogy bőrgyulladás. Kaptam rá kenőcsöt ami szépen elmulasztotta, azonban rá kb 2 hónapra kijött a számnál, aztán a fejbőrömön, aztán a fülemnél és végül a könyökömön. Elmentem magán bőrgyógyászhoz és ő mondta meg hogy valójában ez pikkelysömör. A fejem borzasztóan viszketett tőle, gennyesedett, varasodott, piros volt, hámlott. Erre kaptam ezt a gyógyszeres sampont, persze másokat is kaptam mellé. Még csak egy hete használom, kétszer mostam vele hajat. Úgy használom, ahogy a tájékoztatóban van írva: hajat mosok sima samponnal (Fructis Goodbye Damage), lemosom, majd kb 3 babszemnyit bedörzsölök a fejbőrömbe, 5 percet várok majd mégegyszer megismétlem. Remekül habzik egyébként. Már az első mosás is nagyon sokat enyhített a pikkelysömörön, második mosásra pedig szinte eltűnt. Igaz hogy szárítja a hajat és a fejbőrt, de használ. Inkább ettől viszkessen egy kicsit a fejem mint a pikkelysömörtől nagyon. A szaga kicsit kellemetlen de szerintem egyáltalán nem elviselhetetlen. Enyhén olyan mint a dauervíz vagy a termálvíz. Párom azt mondta olyan a szaga mint a vécévíznek (:D). Még egy hétig így használom, utána pedig hetente egyszer fogom használni, egyre kevesebbet, végül teljesen elhagyom.