Viky21

Regisztráció dátuma: 2019. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték
2019. augusztus 15.

Nekem kB 6.00as az saját hajszínem vagy talán picit világosabb. Ezt festettem be 1-1 színnel. Ami nagyon szép lett. Sajnos elég gyorsan zsirosodo hajam van és elég hamar kopik. Ezért 4 * de lehet az én hibám a sok mosastol, viszont nem bánom mert elég nagy volt a kontraszt mikor a vad élénk fekete volt a hajam annyira nem tetszett. Nem hinném hogy újra festem feketére az egesz hajam hanem inkább csak az alját és csíkokat, előtte 5.00at használtam anya hajfestesere őszhajszalak miatt és az is majdnem fekete lett és nagyon jól befogta. Neki nem kopik úgy mint nekem de nem is mossa olyan sűrűn szóval lényegében mint festék jó csak vigyázni kell rá és embere válogatja kinek hogy jön be a termék. De nem bántam meg a festést mert kicsit kopva még jobban is tetszik. HATTALMAS POZITÍVUM HOGY NEM CSÍPETT SEMMI IRRITÁLÓ REAKCIÓT NEM VÁLTOTT KI!! EDDIG MINDEN FESTÉK CSÍPETT. Nem is hulik tőle a hajam jobban a szokottnál szóval nagyon kímélő, viszont elég büdos festesnel,ám utána életét visz a hajba a száraz hajvegeimbe is visszahozta az életet :)

Schwarzkopf BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze Sulfate-Free Micellar Shampoo

Schwarzkopf BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze Sulfate-Free Micellar Shampoo
2019. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik az illata és még sokáig érezni is, teljesen rendben van a hajam mióta ezt a termék családot használom a balzsamát és a szulfat mentes samponjat nekem sikerült akciosan kifogni most őket. 1 literes kiszerelésben 😁 a festék kopik tőle amúgy ugyanúgy de tényleg az mitől nem kopik? :D viszont nem bánom legalább nem rideg vad fekete maradt a hajam hanem kezd természetes hatást kelteni így. Jah és úgy vettem észre h kevésbé zsirosodik fent a hajam mert kB majdhogynem masnaponta kellett mosnom a hajam ezelőtt most viszont 1 max 2 nappal kitolta és a hajvégem sem száraz hanem élettel teli pedig olyan szokott lenni mint a drotkefe. 2 problémát 1xre orvosoltunk.
Annyi még hogy nekem picit nehezen akar habzani de ez is orvosolható több vízzel vagy egy picit több samponnal.

Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze Spray Conditioner

Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze Spray Conditioner
2019. augusztus 15.

Nagyon jó termék szép csillivilli lesz tőle a hajam, használat után lazán fésűlhehető viszont ha pl délelőtt mosom estére már megint kócos és nehezebben kifésülős a hajam. Vagy nehezen kigobozom vagy teszek rá kis hajveg ápoló olajat amit a fodrászok nem javasol mert attól is zsorosodhat hamar vagy ilyet fujok még rá... Csak ezért 4 * amúgy teljesen rendben van a hajam mióta ezt a termék családot használom a balzsamát és a szulfat mentes samponjat nekem sikerült akciosan kifogni most őket. 1 literes kiszerelésben 😁 a festék kopik tőle amúgy ugyanugy de nem bánom legalább nem rideg vad fekete maradt a hajam hanem kezd természetes hatást kelteni így. Jah és úgy vettem észre h kevésbé zsirosodik fent a hajam mert kB majdhogynem masnaponta kellett mosnom a hajam ezelőtt most viszont 1 max 2 nappal kitolta és a hajvégem sem száraz hanem élettel teli pedig olyan szokott lenni mint a drotkefe. 2 problémát 1xre orvosoltunk.