villamvivien

Regisztráció dátuma: 2018. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

eos Berry Blossom Body Lotion

eos Berry Blossom Body Lotion
2018. november 12.

A Müllerben ruháztam be erre a testápolóra. Habár kellemes illata van, kicsit extrásabbra számítottam, azért is vettem meg. Egyébként elégedett vagyok vele, hiszen valóban gyorsan felszívódik és sokkal puhább a bőröm. Nem egy különleges darab, olcsóbb testápoló is felér hozzá.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2018. november 12.

Sokáig nem szerettem ezt az alapozót, egyszerűen nem volt természetes látszata. Azért sem voltam elragadtatva, mert pár óra elteltével már olajosnak tűnt a bőröm. A legnagyobb problémám a színével volt, hiába vettem meg a legvilágosabbat, még az is sárga volt. Végül összekeverve egy ultra világos primerrel egész jó kis alapozó lett belőle.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. március 4.

Nem tudom miért csak 4 csillagra van értékelve (eddig),hiszen számomra ez az eddigi legjobb arcradír,amit próbáltam! Akciósan vettem, ajánlom figyelmetekbe a DM-ben 50%os kupon kapható márciusban törzsvásárlói kártyával, egy áráért kettőt is beszereztem, a másik egy szintén csodálatos arcmaszk volt.
Talán e kupon nélkül nem vettem volna meg, valóban drága, viszont így megérte! Egészen kevés is elég a bőrre, valószínűleg sokáig fogja bírni. Egy kellemes masszázshoz tudnám hasonlítani, a csomagoláson szerepelt is, hogy magától felmelegszik és valóban, nagyon kellemes érzést nyújt. Könnyen lemosható és utána egész nap gyönyörű a bőröm. Csak ajánlani tudom, főleg a kuponnal.
Kellemes illata van, gyümölcsös, nagy szerelem lett a vége!