Best of Beauty 2019

VintageTim

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal
2012. június 14.

Szerintem nagyon jó, mint minden Balea termék. Olcsó, így a spórolásnál elsőrangú. De emellett én nagyon meg vagyok elégedve vele. A kezemet nem szárítja annyira ki, mint sok más kézmosó szappan, pedig én mániákus kézmosó vagyok. Nekem szuper, és máskor is venni fogom.

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2012. június 14.

Elég sok testápolót kipróbáltam, hozzá kell tennem, hogy az arcomat naponta kétszer bekenem, míg a testápolós kenegetés számomra nyűg, így arra lustább vagyok. Ez a testápoló eddig a csúcs. Még a legújabb 7 days sem olyan jó, mint ez. Nekem a lábszáram a tesztterület, mert az szárad ki mindig. Ha 2-3 napig rendesen bekentem a lábam, és utána 1-2 napig "elfelejtettem", akkor is puha maradt. Tényleg nagyon intenzív. Most már csak arra kell rávennem magam, hogy minden nap használjam, mert nagyon hatékony (lenne).

Balea Seidenglanz Hajbalzsam Barack és Selyemprotein

Balea Seidenglanz Hajbalzsam Barack és Selyemprotein
2012. június 14.

Én sokáig csak a Pantene hajbalzsamot mertem használni, mert majdnem derékig érő dús hajam van, és azt kifésülni sok mással kínszenvedés volt. Most, hogy már egy ideje elég intenzíven spórolok, kipróbáltam a Balea termékeket. Imádom az intenzív illatukat, ami sokáig meg is marad. A balzsamot pedig kb. 2 perc hatóidő után áldottam! Mint kés a vajban, úgy csúszott a hajamon a fésű. Már amikor lemostam, akkor érezhető volt, hogy totál megváltozott a hajam tapintása. Én nagyon szeretem a tusfürdőkkel együtt. Arról nem is beszélve, hogy a fele árba kerül, mint a Pantene.