Virag037

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fenty Beauty Killawatt Highlighter

Fenty Beauty Killawatt Highlighter
2018. május 25.

Nekem a Lightning Dust/Fire Crystal termék van meg, nagyon szeretem. Nem az a szokásos por állaga van, kicsit puhább. A Lightning Dust egy kevésbé csillogó, de szerintem továbbra is szép fényű highlighter, míg a Fire Crystalt olyankor használom, amikor igazán csillogni szeretnék. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, nekem nagyon bejön. Nem az a Jeffree Star féle világító csillogás, de azért nem is gyenge. Én a Harvey Nichols oldaláról rendeltem, valamikor karácsony előtt. Nagyon hamar megjött, mivel Angliából jött még vámot se kellett fizetnem, akkor éppen még olcsóbb is volt, mint a Fenty oldalán.

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer
2018. május 25.

Híg, krémes állaga van. Ami tetszik benne drogériás társaihoz képest, hogy nincs erős ragasztó és egyéb szaga, kellemes enyhe illata van. Nyáron főleg jó, mert nem érezni, hogy a bőrön van. Sajnos nagyon zsírosodik a bőröm, amire szerintem jobb a Baby Skin primer, de egyébként nagyon jó primer, én szeretem. Kevés is elég belőle az arcomra. Mondjuk hátránya még, hogy mivel nagyon híg a Beauty Blender nagyon felszívja, én ezért inkább kézzel oszlatom el. Még kitalálom, újraveszem e.

Fenty Beauty Starlit Hyper-Glitz Lipstick

Fenty Beauty Starlit Hyper-Glitz Lipstick
2018. május 25.

Csomagolásra gyönyörű, abszolút legszebb rúzsom. Csodálkoztam rajta, miért ilyen olcsó, de amikor megláttam a méretét már nem tűnt olyan olcsónak. Nagyon szép árnyalatok, extrán csillog is, kár hogy hamar elmászik a számról.