virágszirom

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó
2016. október 12.

A rose taupe árnyalatot rendeltem meg. Letisztult elegáns csomagolása van, belül egy kis aplikátor és tükör is található, a színek szépek. Ez idáig jó is lenne, mert amint elkezdek sminkelni vele alig látszik valami. Nagyon csekélyen pigmentált, főleg a rózsaszín alíg látszik. Legalább háromszor átmegyek vele a szemhéjjamon hogy egyáltalán látni lehessen. Nap végére persze le is esik. Kár érte mert a csomagolás kivitelezése szép és praktikus,de a színek minősége nagyon tré.

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2016. május 10.

12 db álomszép színt tartalmaz ez a paletta és van olyan jó minőségű mint a drágább szemfestékek. Vannak csillámló és mattosabb színek is. Rengeteg féle sminket lehet készíteni belőle. Az mellékelt aplikátor is teljesen jól használható. Nagyon megéri az árát, imádom <3

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal
2016. április 1.

A téli sűrű arckrémem után kerestem valami könnyebb tavaszi hidratálót. Már rég óta szemeztem vele és olvasgattam róla, de nekem sajnos nem váltotta be az ígéretét. Az illata tényleg finom tavaszias rózsás de az állaga szerintem túl könnyű. Két három réteget is kennem kellett hogy egyáltalán érezzem a hatását. Egy hetet használtam és így sok is fogyott. Nem veszem újra, még keresem az igazit.