Best of Beauty 2019

Virogka

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre
2018. január 31.

Csak jót tudok írni erről a termékről. Tényleg leszed mindent. Nem szárít és nem csíp, nincs tolakodó illata. Venni fogom.

Yves Rocher Jardins Du Monde Tusfürdő Malájziai Csillaggyümölcs

Yves Rocher Jardins Du Monde Tusfürdő Malájziai Csillaggyümölcs
2018. január 31.

Nagyon szeretem. A januári leárazás során vettem is magamnak többet. Nagyon friss gyümölcsös illata van, ami tényleg üdítően hat. Nagyon jól habzik. Olvastam néhány kommentben, hogy szárító hatású. Biztosan bőr függő, ezt nem vitatom, de nem mondanám, hogy "durvább" hatást kelt, mint az összes többi tusfürdő.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2016. augusztus 10.

Nagyon sok embertől hallottam, hogy zsíros lett tőle a bőre/rük és itt is azt látom a hozzászólásokat olvasva, hogy nem vált be...
Megbontanám ezt... igen kombinált a bőröm, itt-ott zsíros, piros foltos, olykor pattanásos, meg ugye társul hozzá mitesszer is.. szóval "tök jóó ". Viszont.. SOS megoldásként vettem, hogy ne kelljen mindig magamnál hordani az egész smink cuccot. Nekem bevált és nem lett zsírosabb a bőröm az eddiginél. Simán tudok rá bronzosítót, pirosítót használni, így nyáron szerintem egy jó megoldás lehet. Nem kelt maszkos hatást, mondjuk kell egy kis idő mire "felszívja' a bőr, addig kicsi fényes, de utána már természetessé válik.
Nyári szezonban venni fogok.