Vitti10

Regisztráció dátuma: 2020. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2021. június 13.

Választott festékem: 9.1 nagyon világos szőke
Kiindulás: középsötét vörös haj szőkített hajvéggel.
Eredmény: középsötét szürke, fakó teljes hosszúságon. Már kétszer mostam, hogy kopjon. Sosem szerettem a L'Oréal termékeit, de mostantól...messzire elkerülöm. A schwarzkopf kicsit naracsosra szívja a hajam, de még így is mindig van némi köze az eredménynek a dobozon lévő hajszínhez. Visszatérek a natural& easy- hez. Ezt soha többé.

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2021. május 5.

Szuper ez a habos állag és szerintem nem is büdös, mint a többi barnítókrém. Egyszeri használat után is erős színt ad, ami min.4-5 nap alatt kopik le. Sajnos én nagyon fehér bőrű vagyok, és nem sikerül a csuklónál ill. a bokánál szépen eloszlatni, így csúnya foltok lettek ezeken a területeken, ami rajtam elég látványos. Sötétebb alapbőrszín esetén klassz lehet és tartós! Én megpróbálom szolival kombinálni.

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza
2021. május 5.

Kétszer is megvettem, mert egész jó színe van a barnának, de sajnos nekem is túl hamar kiesik a ceruzabél a helyéről. Vékony vonalat nem tudok húzni vele, a szemzugban hamarabb elkopik, elmosódik, és néha a szemhéjamra is felkenődött már, így visszatérek a tusra. Ja, és gyorsan elfogyott.