vivi.szivi

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2016. december 10.

Én is akciosan jutottam hozzá 3000 ft volt egy debreceni fodraszkellékesnél. Mivel sok jót olvastam itt róla, nem volt kérdés, hogy beruházom rá:) 2 hete használom minden nap, szép fényes, puhi, ezaltal konnyen kifésulhetö lesz tőle a vékonyszálú toredezett hajam. Tényleg nem nehezíti el. Eddig szerelem:-)

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2016. szeptember 4.

Annó véletlenül a "régi" verzióhoz írtam a véleményem:

Azelőtt nem használtam alapozót, mert akármilyet vettem, a színe sosem passzolt, a száraz arcomon minden csúnyán meglátszott. Egyszer a rossmannban kiszúrtam hogy akciós, 3000ről 1300ft-ra volt leértékelve. A rimmel termékeit amúgy is szeretem, szóval gyorsan feljöttem KM-re és elolvastam a véleményeket (ez minden vásárlás előtt kötelező nálam!!!:-)) Sokan azt írták negatívumként, hogy túl folyékony állaga van, és hogy zsírosít. De hát az én száraz bőrömnek pont ez kell!
Nem bántam meg, hogy megvettem, bár nincs túl erős fedése, arra nincs is szükségem, alapvetően nincs sok bőrhibám. A színt is eltaláltam, és bár ez alá is kell testápolót használnom, de nincsenek száraz foltok felkenés után az arcomon.
Eddig 5/5 (kb egy hónapja használom)

Up.: kb 1 év telt el, azóta is tartó, virágzó szerelem a miénk :-) minden száraz bőrűnek bátran ajánlom!!!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2016. július 5.

Mióta használom, sosem reped ki a szám, a rúzs alá is ezt kenem, sokkal szebb így, nem ül bele a ráncokba. A kezdeti bizsergető érzés már nem jelentkezik, nem tudom, hogy hozzászoktam-e, vagy veszít az erejéből. Januárban vettem, napi 1x minimum használom, de még így sem fogyott el azóta, szóval ezt tekintve az ára is teljesen baráti. Nem tudom herpeszre mennyire használ, de előtte minden havimkor hólyagosodott a szám, most pedig semmi :-)