Viviennah

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2021. február 4.

Első hialuronos szérumom. Vízhiányos, száraz bőrömre jó hasznát veszem. Ki kell tapasztalni, kinek mi az a mennyiség, ami után nem fog ragadni az arcbőr. Ősszel és télen alapozó alá is szoktam használni, jobb textúrát ad a bőrnek, feltölti. Nyáron még nem próbáltam alapozó alá. Első szérumnak ajánlom. Ha elfogy, lehet kipróbálok egy másikat, hogy legyen viszonyítási alapom.

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2021. február 4.

Első szalicilsavas szérumom. Sokat javított a bőrömön! A pattanások és a hegek gyorsabban eltűnnek, mióta ezt használom. Teljesíti azt, amit ígér. Megesik, mikor picit jobban szárítja nem bőröm, ilyenkor egy napot kihagyok, mellette hidratálok. A C-vitaminos szérummal együtt használom. A kettő láthatóan szebbé tette az arcbőröm. Reggelente alapozás előtt a C-vitaminos szérumot, este a hidratáló krém előtt pedig ezt a szérumot használom. Mindenkinek ajánlom, aki hegekkel, pattanásokkal küszködik. Kíváncsiságképpen lehet egyszer kipróbálok egy magasabb szalicilsav tartalmú készítményt, hogy mennyivel tud többet.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2021. február 4.

Első C-vitaminos szérumom. Teljesen meg vagyok elégedve vele! Hozza, amit ígér. Vízhiányos, száraz, pattanásra hajlamos bőrömet kezdi rendbe szedni. Reggelente használom alapozó alá. Amint felkenem láthatóan szebb és üdébb lesz a bőrképem. Halványítja a hegeket, a pattanásokra is használ, úgy vettem észre. A szalicilsavas szérummal együtt használom. Reggel ez, este a szalicilsav. Egyszer lehet kipróbálok egy magasabb C-vitamin tartalmú szérumot összehasonlításképpen, mennyivel tud többet.