viviennebubble

Regisztráció dátuma: 2019. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó
2019. április 5.

Nem sok véleményt írtak róla, de amik vannak pozitívak. Véleményem szerint nem rossz alapozó, sőt a tubusa és adagolója nagyon praktikus, hiszen légmentesen zár (azonban talán pont ezért néha kiköpi a folyadékot). Egyszerű ecsettel, beauty blenderrel és kézzel is felvinni. Közepes fedésű, ahogyan az a leírásaban is olvasható. Felvitel után azonban furcsa krétaporos hatású lesz, az előttem szólóval ellentétben beleül a pórusokba és ha van egy kisebb piros pattanásod azt is kiemeli, így a bőrhibákat nem fedi el annyira. A leírásban az van, hogy illatanyag nincs benne, ennek ellenére van egy kis nem kellemes “szaga”. Álahidratálás nélkül alkalmazható, így az érzékenyebb bőrűeknek is jó valásztás lehet, ha nem akarsz egy tökéltesen fedő alapozót. A hétköznapokra talán megfelelő lehet, bár szerintem nem természetes arcbőrt kölcsönöz. Felvitel után mintha világosodna a bőrön. Ezt el fogom használni, de nem venném újra. A legjobb alapozó, ami kis mennyiséget alkalmazva is tökéletesen fed, maszkhatás és bőrhibák kiemelése nélkül az az Estee Lauder - Double Wear alapozója.