viviensgy

Regisztráció dátuma: 2018. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid
2018. október 4.

Az arcomra használom, nagyon szeretem. Pár száz forintért lehet kapni a gyógyszertárban, soha nem fogy el, elég egy keveset kenni a problémás területre. Én pattanásokra szoktam használni, vagy ha miután nyomkodom az arcom, szépen kifertőtleníti és nem gyullad be. Pár nap alatt az egész arcomról eltűnteti a csúnya pattanásokat :) többet ér minden drogériás kencekicénél!! Ráadásul több mindenre is lehet használni, minden háztartásban érdemes tartani! ;)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2018. október 4.

Valaha létező legjobb hajnövesztő szer a világon! Kb 5 éve kezdtem el használni az amúgy gyenge, vékony szálú hajamra, hogy hosszabb, dúsabb legyen a hajam. Egy egész nyáron át használtam hetente egyszer, egész éjszakára a hajamon hagytam, reggel mostam le. 2x kell lemosni, különben nem jön le, nagyon makacs. A végeredmény mindig selymes, puha, csillogó haj lett. Nyár végén vettem észre, hogy kb 10 centit nőtt a hajam, ami hihetetlen volt, főleg hogy az én hajam alapból nagyon lassan nő. Ezután már szempillára és szemöldökre is használtam, egyértelmű volt a siker, nőttek szépen, látható volt az eredmény már 2 hét után is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem mindenkinek van türelme a hajpakolást megcsinálni, lemosni, valaki nem szereti a szagát és az állagát, de szerintem kibírható, egyáltalán nem zavaró. Viszont az tényleg fontos hogy 2x kell kimosni a hajból, én jártam már úgy, hogy 1 hajmosás után olajos volt a hajam és újból meg kellett mosni.

Abszolút 5* :)

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2018. október 4.

Úgy gondolom, hogy ez a legjobb hajnövesztő a piacon, eddig ez vált be nekem is a legjobban. Elsősorban hajhullásra szedtem, elég vékony szálú, gyenge hajam van, mindenképpen javulást vettem észre. Plusz pont hogy a hosszúsága is nőtt :) teljesen megéri az árát, bár aki nem szánna rá ennyi pénzt, annak a dm hajvitamint ajánlom, olcsóbb, de a hatása majdnem ugyanitt van! :)